Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo?

10

Do te pory spisują się bez zarzutu. Nowy sezon siatkarze UKS 9 Leszno rozpoczęli od trzech zwycięstw. W sobotę będą mieli szansę wygrać po raz czwarty. W hali gimnazjum nr. 9 leszczynianie podejmować będą Orlika Miłosław.

Nasz zespół rozpoczął rozgrywki od triumfu nad Salosem Ostrów 3:1, potem była wygrana w takim samym stosunku z równie mocnym AZS UAM Poznań. W ostatnim swoim meczu podopieczni trenera Jarosława Borowskiego pewnie, bez straty seta wygrali w Ostrowitem.

Pomimo trzech zwycięstw ekipa z Leszna zajmuje drugie miejsce, bo o jednego seta lepszy jest rewelacyjny beniaminek z Osieczy.

Sobotni rywal UKS 9 Leszno – Orlik Miłosław jak do tej pory nie wygrał meczu. W trzech spotkaniach zdobył punkt, bo jeden przegrany mecz Orlika zakończył się wynikiem 2:3. Bez wątpienia zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy, który jeśli zagra od początku w pełni skoncentrowany, to powinien bez większych problemów zainkasować komplet punktów. Początek spotkania o godzinie 17.00. (andre/fot.archiwum).