Dwie porażki UKŻPS Kościan

51

Siatkarki UKŻPS Kościan od dwóch porażek z Mazovią Warszawa rozpoczęły walkę w półfinale baraży o awans do I ligi. Oba mecze rozegrane w grodzie nad Obrą zakończyły się wynikiem 0:3. Podopieczne trenera Adama Cichockiego w sobotę słabo zaprezentowały się w dwóch pierwszych setach. Dopiero w trzeciej odsłonie rozgorzała walka i UKŻPS długo utrzymywał prowadzenie. Końcówka seta należała jednak do stołecznej drużyny. W niedzielę zaczęło się od zaciętego pierwszego seta, który wygrała Mazowia
25:22. Dwa pozostałe sety również należały do przyjezdnych. Walka o awans teraz przenosi się do stolicy. Drużyny rywalizują ze sobą do trzech wygranych meczów. (mac/Fot. Mariusz Cwojda)

Więcej o kościańskiej siatkówce, jubileuszu 20-lecia UKŻPS Kościan i jego wynikach w tym sezonie znajdą państwo w czwartkowej Panoramie Leszczyńskiej