Wieczór z Effecto – piękne i szczęśliwe

169

Już 1 czerwca otwieramy dla was salon urody i stylizacji – EFFECTO MB w Pasażu Arkadia w Lesznie. Nasz salon urody, oprócz strzyżenia i stylizacji damskiej i męskiej, oferuje kompleksowe usługi w zakresie stylizacji całej sylwetki.

 

Począwszy od doboru fryzury i odpowiedniego dla danej sylwetki stroju poprzez konsultację stylistyczną, przegląd szafy po zakupy ze stylistką. Jest to szczególnie ważne, gdy czeka nas uroczystość rodzinna np., przyjęcie komunijne, weselne, ślub, ale również wtedy, gdy potrzebujemy gotowych zestawów codziennych.

 
Zazwyczaj nie mamy na to czasu albo brak nam umiejętności, aby takowe stylizacje
przygotować samemu. Służymy wtedy pomocą w pełnym zakresie.

 

 

Nasza marka jest skierowana zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. W EFFECTO MB każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • profesjonalne strzyżenie damskie i męskie
  • koloryzacja i pielęgnacja włosów
  • stylizacje damskie i męskie
  • konsultacja stylistyczna
  • przegląd szafy
  • zakupy ze stylistką
  • stylizacje ślubne
  • stylizacje do sesji zdjęciowych

 

Marka EFFECTO MB powstała z pasji, a jej twórczynią jest Monika Bela, stylistka fryzur i kreatorka wizerunku, która dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz obserwacji swoich zabieganych klientek postanowiła wnieść w ich życie gotowe rozwiązania stylizacyjne i sprawić by żyło im się piękniej!

Oczywiście marka nie zapomina o panach, którzy są również mile widziani w salonie!

W EFFECTO MB zachęcamy do kompleksowego dbania o swój wizerunek, uczymy jak wydobyć naturalne piękno, czyli podkreślić atuty, a odwrócić uwagę od niedoskonałości. Naszym celem jest zainspirowanie do zmiany nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale również
wnętrza. Staramy się wprowadzać proste rozwiązania, które dają efekty w postaci zadowolenia z życia oraz pięknego wyglądu. Bo piękny wygląd to tylko część sukcesu, ważne jest to co czujemy w środku.

Dlatego zachęcamy by realizować swoje pasje i spełniać marzenia, by żyć pełnią, cieszyć
się z każdego dnia i po prostu być szczęśliwym.

A już 27 maja zapraszamy na event z okazji Dnia Matki – Wieczór z EFFECTO MB. Będzie on również okazją do tego by się poznać i dowiedzieć wielu ciekawych oraz przydatnych rzeczy z zakresu stylizacji wizerunku.
Na spotkanie zaprasza Monika Bela, właścicielka EFFECTO MB oraz Justyna Krawczyk,
pierwsza w Polsce licencjonowana Style Coach. Więcej informacji o EFFECTO MB i wydarzeniu znajdziesz tu: www.facebook.com./EffectoMB.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*