GI Malepszy Futsal gromi Mieszko Gniezno (GALERIA)

38

Jest pierwsze, historyczne zwycięstwo w I lidze futsalu zespołu z Leszna. Dodajmy, że zwycięstwo okazałe i w dobrym stylu. Leszczynianie rozbili w Trapezie – Mieszko Gniezno 8:2.

Świetna była pierwsza połowa spotkania, w której gospodarze zdominowali w efektowny sposób etatowego I-ligowca, prowadząc 5:0. Akcje, bramki – palce lizać. Kibice zacierali ręce na drugą część spotkania.

Prowadzenie w futsalu 5:0, jeszcze niczego nie przesądza. Z takiego założenia wyszli goście, którzy między czwartą, a piątą minutą II połowy zdobyli dwie bramki i uwierzyli jeszcze coś w Lesznie można zrobić.

Na szczęście dla miejscowych wszystko wróciło do normy. To była chwila, gdy beniaminek stracił koncentrację. Potem nie było już wątpliwości kto zasługuje na pełną pulę. Trzy bramki zdobyli podopieczni trenera Dariusza Pieczyńskiego i wszystko zakończyło się wysoką wygraną 8:2.

• Cieszymy się niezmiernie z tego wyniku i z gry, szczególnie w I połowie. Nie ukrywam, że było trochę stresu, bo dwa pierwsze mecze nam nie wyszły. Zespół stanął na wysokości zadanie, zagraliśmy agresywnie, co się opłaciło – powiedział Dariusz Pieczyński, trener GI Malepszy Futsal Leszno.

GI Malepszy Futsal Leszno – Mieszko Gniezno 8:2 (5:0)

Bramki dla GI Malepszy: Ł.Pieczyński – 2, Pietraszko – 2, D.Pieczyński, Czajka, Walczak, Drewnowski. (andre/fot.andre).