GI Malepszy Futsal Leszno rozbiło M40.pl Poznań (galeria)

44

Futsalowa drużyna z Leszna umacnia się na czele tabeli II ligi. W niedzielę pokonała bardzo pewnie i wysoko zawsze groźny M40.pl Poznań 5:0.

Do przerwy leszczynianie trafili jednak tylko raz. W 9 minucie dokładne dogranie Filipa Walczaka wykorzystał Hubert Olszak. Gospodarze mieli więcej okazji do zmiany wyniku, ale brakowało wykończenia lub na wysokości zadania stawał goalkiper zespołu ze stolicy Wielkopolski. Poznaniacy z kolei ograniczali się do nielicznych kontr.

Po przerwie wystarczyło 6 minut, by lider II ligi rozbił rywala. Ostre strzelanie zapoczątkował w 23 minucie Jakub Molicki. W 26 minucie na 3:0 podwyższył Łukasz Pieczyński, a dzieła zniszczenia dokonali po indywidualnej akcji Drewnowski oraz w 29 minucie Olszak.

Poznaniacy mieli okazję do zdobycia honorowego gola ale nie wykorzystali dwóch przedłużonych rzutów karnych! GI Malepszy Futsal Leszno – M40.pl Poznań 5:0! (andre/fot.andre).