GI Malepszy Futsal Leszno z wygraną w Poznaniu

29

GI Malepszy Futsal Leszno powraca do równowagi. Po pierwszej przegranej w lidze z Orlikiem Mosina i porażce w Pucharze Polski w sobotę, wczesnym popołudniem nasza drużyna wygrała pewnie 6:1 mecz z CityZen Poznań.

Lider II ligi nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem zespołu, który zamyka ligową tabelę. Już w 4 minucie wynik otworzył Hubert Olszak, a potem do siatki trafił Łukasz Pieczyński.

Chwila dekoncentracji w szeregach leszczynian dała jednak kontaktową bramkę, po zaskakującym strzale miejscowych. Nasz zespół jednak odpowiedział jeszcze przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Pieczyński i mieliśmy 3:1. Mogło być nawet 4:1, ale przedłużonego karnego nie wykorzystał Jakub Molicki.

Po przerwie zespół Dariusza Pieczyńskiego udokumentował swoją przewagę kolejnymi trzema bramkami, które zdobywali w kolejności: Przemysław Czajka, Jakub Molicki, rehabilitując się za niewykorzystanego karnego oraz na zakończenie Jakub Przymus. Lider II ligi wygrał w Poznaniu 6:1, umacniając się na czele tabeli. (andre/fot.archiwum).