Lider z Leszna wygrał w Złotowie

35

GI Malepszy Futsal Leszno z kolejną wygraną w II lidze. Leszczynianie mieli małe problemy na parkiecie beniaminka ze Złotowa, ale ostatecznie wygrali z ambitnymi gospodarzami 5:8.

Rozpoczęło się zgodnie z planem, bo od prowadzenie (0:2) po bramkach Olszaka z rzutu wolnego oraz pięknej podcince Dariusza Pieczyńskiego.

Rywal jednak się nie poddawał. Doprowadził do stanu 2:3 i po raz pierwszy zrobiło się gorąco. Wtedy jednak nastąpiła pobudka lidera II ligi, który w krótkim odstępie czasu zdobył trzy bramki, a ich autorami byli: Łukasz Pieczyński, Hubert Olszak oraz Przemysław Czajka. Ostatnie słowo w tej części gry należało do Perfecty, która zniwelowała straty do trzech trafień (3:6).

Po przerwie Złotowianie, którzy nie mieli nic do stracenia próbowali wywierać presję na gościach i po kolejnych błędach w obronie zrobiło się (5:6)! Widmo straty pierwszych punktów zajrzało w oczy zespołowi z Leszna.

Ten jednak wziął się do roboty i końcowe minuty należały już do gości, którzy po dwóch bramkach Łukasza Pieczyńskiego ustalili rezultat na 5:8. (andre/fot.archiwum).