Na studia zimą!

129

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu jako jedna z niewielu rekrutuje kandydatów na studia przez cały czas. Uruchamia kierunki dwa razy w roku akademickim – w październiku i w marcu. Dzięki temu można rozpocząć studia zimą!

Osoby, które decydują się na studia od marca oszczędzają nie tylko czas, ale i pieniądze. Uczelnia co roku przygotowuje różne bonifikaty, dzięki którym można studiować płacąc mniej. Są oferty dla kandydatów na studia, ale również dla absolwentów Uczelni czy uczniów szkół partnerskich. Na zniżki mogą liczyć również przedstawiciele służb mundurowych i czynni sportowcy.

Poza tym Uczelnia oferuje do wyboru cały wachlarz kierunków i szereg specjalności. Tylko w Poznaniu, gdzie mieści się siedziba główna w ofercie są studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe. W sercu Wielkopolski można studiować bezpieczeństwo narodowe, bezpieczeństwo zdrowotne, pedagogikę, psychologię i zarządzanie. Każdy kierunek daje możliwość wyspecjalizowania się w danej dziedzinie np. cyberterroryzm, obrona terytorialna, ratownictwo medyczne, pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem fizycznym, psychologia kryminalno – śledcza czy audyt i kontrola jakości zarządzania. To tylko jedne z wielu przykładów bogatej oferty Uczelni.

W całym procesie kształcenia władze Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa stawiają przede wszystkim na edukację w praktyce. Stąd poza wykładami w salach licznie realizowane są zajęcia w terenie. One nie tylko uczą, ale przede wszystkim pozwalają studentom na zdobycie pierwszego doświadczenia tak bardzo cenionego na obecnym rynku pracy. Zajęcia z wychowania fizycznego to prawdziwy survival w formie obozów sportowych. Są one organizowane w miejscach, gdzie student może nie tylko wykazać się sprawnością fizyczną i swoją kondycją, ale również zrelaksować się i odpocząć. Takie wyjazdy pozwalają też budować relacje w grupach i zawierać przyjaźnie na całe życie.

Co ważne, Uczelnia z roku na rok rośnie w siłę. Zaczynała ponad dekadę temu w Poznaniu, gdzie obecnie mieści się siedziba główna. Dzisiaj to nie tylko studia w Wielkopolsce, ale również na Śląsku, Pomorzu oraz Warmii i Mazurach. Wszystko za sprawą wydziałów zamiejscowych zlokalizowanych w Gliwicach, Jaworznie, Gdańsku, Bartoszycach i Giżycku. Aktualnie trwają starania o uruchomienie kolejnego – w Skoczowie. Dzięki tym lokalizacjom nauka w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa możliwa jest niemal z każdego zakątka w Polsce.

Rekrutacja na studia właśnie trwa. Do końca lutego biura rekrutacji w każdym z wydziałów przyjmują dokumenty kandydatów. Przed ich złożeniem warto zajrzeć do zakładki „Promocje” na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/uczelnia/promocje tak, by wybrać dla siebie najbardziej korzystną bonifikatę. Trzeba tylko pamiętać, by się pośpieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.
Więcej: http://www.wsb.net.pl/nabormarzec2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*