Poszukiwany dobry didżej na wesele

64

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie gorący czas dla didżejów, grających na weselach. Ci najlepsi mają terminy zajęte na dwa lata do przodu, ci którzy dopiero raczkują w branży, o klienta muszą ostro powalczyć.

Kim jest dobry didżej? To człowiek, który potrafi rozkręcić dobrą zabawę, a jednocześnie pozostać w jej cieniu. Człowiek z wysoką kulturą osobistą, umiejętnością eleganckiego wysławiania się w języku ojczystym i humorem na poziomie. To osoba, której nie zaskoczy na weselu muzyczne życzenie 16-latka i 90-latka. Dobry didżej doskonale wyczuwa nastrój na sali i odpowiednio dobiera repertuar muzyczny. Oczywiście, musi posiadać dobry sprzęt grający, a jego oferta powinna być przejrzysta.

Takich właśnie didżejów poszukujemy do naszego plebiscytu „Didżej z klasą”. W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy osoby wyłonione przez naszą redakcję, a teraz czekamy na wasze zgłoszenia. Rozejrzyjcie się wokół. Czy znacie didżejów zasługujących na miano „Didżeja z klasą”? Jeśli tak, zgłoście ich do naszej zabawy. Nagrodą w naszym plebiscycie jest statuetka, certyfikat „Didżeja z klasą”, miesięczna reklama na naszym portalu oraz prezentacja zwycięzcy na naszych łamach. Szukamy nie tylko ludzi doskonale sprawdzonych już w branży, ale także tych, którzy w Waszej opinii, zasługują na kredyt zaufania.

Na zgłoszenia czekamy do 19 marca. Potem pokrótce zaprezentujemy sylwetki zgłoszonych przez Czytelników didżejów i ruszy głosowanie esemesowe. Zwycięży didżej, który zdobędzie największą liczbę głosów. kab

Na zgłoszenia czekamy do 19 marca br. pod adresem: bodzinska@panoramaleszczynska.pl
W tytule wiadomości wpiszcie „didżej”, a w treści jego imię i nazwisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*