Przegrana z liderem z Częstochowy (galeria)

214

Speedrowerzyści LKS Szawer Leszno nie zdołali zrewanżować się zespołowi z Częstochowy. Powracający do ligowego ścigania po wakacyjnej przerwie leszczynianie ulegli Lwom Unimot Częstochowa 70:87.

Miejscowi dzielnie radzili sobie do połowy meczu. Początkowo prowadzili. Nikłe prowadzenie utrzymywało się do szóstego wyścigu.

Potem jednak wynik się odwrócił, a w samej końcówce Lwy, w barwach których występuje była dwójka leszczyńskich zawodników (Szymański, Ganczarek) przypieczętowała swoją wygraną i zgarnęła całą pulę, triumfując na leszczyńskim obiekcie (70:87).

LKS Szawer Leszno – Lwy Unimot Częstochowa 70:87

Szawer Leszno: Hubert Kielaszewski – NS, Piotr Kupczyk 4 (1,2,1), Kamil Naskręt 7 (2,3,1,W,1), Mateusz Ludwiczak 9 (3,2,2,2), Michał Sassek 8 (3,U,4,1,W), Radosław Kochanek 9 (4,2,1,2), Mikołaj Michalski 3 (3), Patryk Kriger 15 (3,3,4,2,3), Bartosz Wojtal 12 (4,4,3,1), Arkadiusz Zając 3 (3)

Lwy Unimot Częstochowa: Daniel Ordon 16 (4,1,3,4,4), Sebastian Paruzel 13 (2,4,4,3), Maciej Ganczarek 17 (4,2,4,3,4), Tomasz Włodarczyk 10 (1,4,2,3), Marcin Szymański 16 (4,3,4,2,3), Mateusz Radomski 8 (2,1,3,2), Łukasz Mastalerz 5 (1,1,2,1), Damian Natoński  2 (2), Marcin Jakubiak – NS. (andre/fot.archiwum).