Rawia Rawag Rawicz ponownie wygrywa

42

Koszykarze Rawii Rawag Rawicz notują udane ostatnie tygodnie w II lidze. W minionej kolejce spotkań znów okazali się zdecydowanie lepsi od swojego rywala. Tym razem na własnym parkiecie rozbili Roben Gimbasket Wrocław 82:41.

Mecz, pomimo, że spotkały się ze sobą drużyny, które sąsiadowały w tabeli był jednostronnym widowiskiem, a przewaga podopiecznych trenera Szymona Pietraszka chwilami przygniatająca.

Rozpoczęło się od wysokiego prowadzenia już po I kwarcie (22:9). Potem goście próbowali walczyć. Dwie kolejne kwarty były bliskie remisu, ale w IV gospodarze pokazali moc, rozbijając rywala aż (33:4). Dało to w sumie bardzo wysokie końcowe zwycięstwo (82:41).

Rawia Rawag Rawicz – Roben Gimbasket Wrocław 82:41 (22:9, 11:14, 16:14, 33:4)
Punkty dla Rawii zdobywali: Nowicki 16, Wielechowski 14, Dawid Kołakowski 14, Maciołek 13, Kuta 12, Jankowiak 11 i Jamroży 2. (andre/fot.archiwum).