Rawia Rawag triumfuje w Gnieźnie

178

Koszykarze Rawii Rawag Rawicz zgodnie z planem dopisali do swojego dorobku dwa kolejne punkty, wygrywając na parkiecie beniaminka z Gniezna 91:76.

Wynik ten sugeruje łatwą wygraną, ale w rzeczywistości o wszystkim zadecydowało dopiero ostatnie 10 minut spotkania. Do przerwy o punkt lepsi byli nawet gospodarze. Po 30 minutach prowadziła Rawia, ale jej przewaga wynosiła zaledwie 4 punkty.

Jeszcze w 36 minucie było tylko (70:75). Decydujące fragmenty spotkania jednak zdecydowanie należały do podopiecznych trenera Lebiedzińskiego, którzy ostatecznie wygrali dość spokojnie różnicą 15 punktów.

MKK Gniezno – Rawia Rawag Rawicz 76:91 (17:17, 23:22, 23:28, 13:24)

Punkty dla Rawii Rawag zdobywali: Nowicki 21 (1×3, 10 zb), Stankiewicz 20 (2×3), Maciołek 19 (1×3), Staśkowiak 16 (1×3), Urbaniak 13 (1×3), Kasiński 2, Pietraszek 0, Samuła 0, Sroka 0. (andre/fot.archiwum).