Real Astromal z kolejną wygraną (GALERIA)

53

Szczypiorniści Real Astromal Leszno poszli za ciosem. Po wygranej w Wągrowcu w sobotę pokonali w Trzynastce – Polski Cukier Pomezanię Malbork 31:28.

To był wyrównany mecz. Goście, pomimo, że nie zachwycają póki co w lidze postawili się w Lesznie. Do przerwy było tylko (11:9). Rywal trzymał się, dzięki kilku wykorzystanym rzutom karnym.

Po przerwie Real Astromal cały czas prowadził. Najczęściej była to przewaga 3 bramek. Między 52, a 57 minutą udało się odskoczyć na 6 trafień, co było decydujące dla losów tego spotkania. Potem przyszło chyba rozprężenie. Rywal trafił trzy razy i mecz zakończył się wygraną 31:28.

• Trochę niepotrzebna była ta końcówka, kiedy zabrakło nam koncentracji. Jednak zwycięstwo zasłużone i bez nerwów w na koniec spotkania. Generalnie mecz na plus – powiedział Maciej Wierucki, trener Real Astromal Leszno.

Real Astromal Leszno – Polski Cukier Pomezania Malbork 31:28 (11:9)

Bramki dla Real Astromal zdobywali: Raczkowiak 6, Przekwas 6, Meissner 6, Szkudelski 4, Misiaczyk 4, Giernas 3, J.Wierucki 2. (andre/fot.andre).