Siatkarze UKS 9 Leszno na fali

19

Siatkarze III-ligowego UKS 9 Leszno nie zwalniają tempa. W swoim trzecim meczu o punkty pokonali na wyjeździe TODO UKS MOS Czarni Ostrowite 3:0.

Rozpoczęło się od najbardziej jak się później okazało wyrównanej partii, którą w końcówce na swoją korzyść rozstrzygnęli goście z Leszna, wygrywając 25:22.

W kolejnym, drugim secie cały czas inicjatywa była po stronie UKS 9 Leszno, która powiększała swoją przewagę i bezdyskusyjnie wypunktowała rywala do 18.

Trzeci set był ostatnim w meczu. Podopieczni trenera Jarosława Borowskiego nie wstrzymywali rąk w ataku. Triumfowali pewnie 25:20 i cały mecz 3:0.

TODO UKS MOS Czarni Ostrowite – UKS 9 Leszno 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)

Nasz zespół jest wiceliderem tabeli, bowiem także komplet 9 punktów i lepszy bilans setów ma drużyna z Osieczy. Kolejne spotkanie leszczynianie rozegrają 21 października na własnym parkiecie z Orlikiem Miłosław. (andre/fot.archiwum).