Stal minimalnie lepsza

14

Szczypiorniści Real Astromal Leszno pilnie przygotowują się do nowego sezonu w I lidze. Po triumfie w turnieju w Poznaniu w środę podejmowali we własnej hali Stal Gorzów.

Wynik miał drugorzędne znaczenie, ale odnotujmy, że do przerwy lepiej prezentowali się gospodarze, którzy prowadzili nawet 5 bramkami. Po 30 minutach notowaliśmy (16:12).

Po przerwie powoli do głosu zaczęli dochodzić przeciwnicy, którzy doprowadzili do remisu (17:17). Po bardzo wyrównanej i zaciętej końcówce jednym trafieniem w Trzynastce wygrała ostatecznie Stal (27:28).

Real Astromal Leszno – Stal Gorzów 27:28 (16:12)

Bramki dla Real Astromal zdobywali: Giernas 7, Frieske 4, Szkudelski 4, Krystkowiak 4, Leder 3, Raczkowiak 3, Przekwas 1, J.Wierucki 1. (andre/fot.archiwum).