UKS 9 Leszno rozbiła Amber Kalisz

123

Trzeci mecz i trzecie zdecydowane zwycięstwo. Tak w tym sezonie póki co grają siatkarze UKS 9 Leszno. W sobotę nie pozostawili złudzeń młodej drużynie z Kalisza.

Amber Kalisz nie miał w tym meczu zbyt wiele do powiedzenia. W zasadzie tylko w pierwszej partii podjął rękawice i przez chwilę nawet wyszedł na prowadzenie. Jednak cały set zakończył się wysoką wygraną ,,Tygrysów” (25:17).

Tyle samo punktów goście zdobyli w drugim secie. W trzecim jeszcze mniej, bo zaledwie – 13. To był jednostronny mecz, który pokazał, że podopieczni trenera Jarosława Borowskiego mogą w obecnym sezonie w III lidze zajść naprawdę daleko.

UKS 9 Leszno – Amber Kalisz 3:0 (25:17, 25:17, 25:13)

Kolejny mecz na własnym parkiecie leszczynianie rozegrają 29 października, a rywalem będzie lokalny rywal, czyli UKS Kaniasiatka Gostyń. (andre/fot.archiwum).