UKS 9 wygrywa bez straty seta

52

Siatkarze UKS 9 Leszno dopisali sobie kolejne trzy punkty w rozgrywkach III ligi. W sobotni wieczór pewnie wypunktowali Orlika Miłosław 3:0.

Dwie pierwsze partie ustawiły mecz. Leszczynianie dominowali w tych setach zdecydowanie i objęli szybkie prowadzenie (2:0).

Gospodarze poczuli się jednak zbyt pewnie, co rywal starał się wykorzystać w trzeciej odsłonie tego spotkania. Wynik długo był na przysłowiowym styku. Dopiero ostatnie piłki dały przewagę gospodarzom, którzy wygrali tego najrówniejszego seta do 23, a cały mecz 3:0.

UKS 9 Leszno – Orlik Miłosław 3:0 (25:13, 25:17, 25:23)

Już za tydzień nasz zespół czeka kolejny mecz o punkty w lidze. Leszczynianie wyjadą do Kalisza na pojedynek z Amberem, który ma na swoim koncie same porażki. (andre/fot.archiwum).