UKS 9 wygrywa w Ostrowitem

38

Siatkarze UKS 9 Leszno wywalczyli trzy cenne punkty w pojedynku wyjazdowym. Nasz zespół wygrał w Ostrowitem 3:1 i umocnił się w czołówce III ligi.

W zasadzie to spotkanie powinno było się skończyć po trzech setach. Dwa pierwsze zdominowali podopieczni trenera Jarosława Borowskiego, wygrywając do 17 i 10.

W trzecim też wypracowali przewagę, ale zaczęli ją niepotrzebnie trwonić. W końcowych fragmentach tej partii góra było Ostrowite, które zmniejszyło straty i utrzymało się w grze.

Czwarty set w tym spotkaniu okazał się być ostatnim. Set był bardzo wyrównany, ale tu ostatnie piłki padły łupem gości z Leszna, którzy mogli świętować cenną wygraną 3:1.

TODO UKS MOS Czarni Ostrowite – UKS 9 Leszno 1:3 (17:25, 10:25, 25:22, 21:25)

10 grudnia leszczynianie zaprezentują się przed własną publicznością, podejmując w hali Gimnazjum nr. 9 – Orlika Miłosław. (andre/fot.archiwum).