Dzień Matki i Ojca na Śmigielskiej Kolejce

  30

  Data: 25 czerwca 2017 Godzina: 11:00 - 17:00

  Zapraszamy bardzo gorąco na kolejne w tym roku ogólnodostępne wydarzenie na Śmigielskiej Kolei Wąskotorowej.
  Co wyróżnia to wydarzenie? Po przejeździe wagonem motorowym MBxd2 na trasie Śmigiel-Stare Bojanowo Wąsk.-Śmigiel wjedziemy z pasażerami do budynku lokomotywowni. Tam dopiero wysiądziemy i zaczniemy zwiedzanie lokomotywowni. Czas przejazdu i zwiedzania wyniesie ok. 80 minut.
  Poza tym na stacji w Śmiglu przez cały czas będzie można skorzystać z przejazdu drezyną ręczną i zakupić pamiątki związane ze Śmigielską Koleją Wąskotorową.
  Bilety na przejazd kolejką i zwiedzanie lokomotywowni do nabycia wyłącznie u obsługi pociągu.
  Bilety na przejazd drezyną ręczną do nabycia wyłącznie w pomieszczeniu dyżurnego ruchu.
  Organizator zastrzega sobie prawo do przewozu jednym pociągiem do 50 osób.*wszystkie pociągi objęte są częściową rezerwacją miejsc.
  W każdym pociągu rezerwacja nie przekroczy 10 miejsc siedzących. Rezerwacje prosimy zgłaszać na numer telefonu 65 5180 037.
  Za rezerwację miejsc nie jest pobierana dodatkowa opłata. Opłata za bilet pobierana jest w pociągu w dniu przejazdu. Osoba rezerwująca miejsca powinna okazać się dowodem osobistym przy płaceniu za bilet(y). Jeżeli osoby, które zarezerwowały miejsca nie zgłoszą się do obsługi pociągu co najmniej 5 minut przed odjazdem pociągu, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, a rezerwującemu nie przysługuje żadne odwołanie od decyzji obsługi pociągu.Rezerwacje prosimy zgłaszać najpóźniej do 09 czerwca 2017 r. (piątek) do godz. 15:00.
  Toalety znajdują się na stacji w Śmiglu w budynku dworcowym (wejście na rampie) oraz w budynku lokomotywowni (podczas zwiedzania).Więcej informacji na naszej stronie internetowejwww.kolejka.smigiel.pl oraz www.facebook.com/kolejka.smigiel