Koncert Cisza Jak Ta

  18

  Data: 13 października 2017 Godzina: 19:00 - 21:00

  13 października o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej KOK wystąpi zespół Cisza Jak Ta.Cisza Jak Ta”Są wyjątkowym zjawiskiem na scenach Krainy Łagodności.Gdziekolwiek się pojawią – tam oczekują ich wierni słuchacze, mimo, że nie zabiegają o wsparcie mediów. Rzadko można spotkać ich w radiu, w telewizji też nie goszczą prawie wcale, a mimo to miłośników zespołu Cisza Jak Ta ciągle przybywa.
  Nawiązują do najlepszych tradycji poezji śpiewanej, rodem z poetyckiego świata wrażliwości Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy czy Wolnej Grupy Bukowina.
  Swą muzyką niosą radość i uśmiech, ale także refleksję i zadumę.Poezją zdają się oczyszczać świat z brudu, smutku i zła.
  Czynią to w sposób mistrzowski, niezwykle otwierając się od początku koncertu na świat i słuchaczy – dlatego świat życzliwości słuchających zawsze stoi dla nich otworem.
  Niezwykłym wdziękiem i bezpretensjonalnością zjednują sobie przyjaciół, którzy z uśmiechem lub zadumą spijają z ich ust słowa największych polskich poetów.To pieśni sercem pisane.”
  SKŁAD ZESPOŁU:Aleksandra Frąckowiak – flet poprzeczny, wokal
  Ilona Ejsmont – skrzypce, wokal
  Dariusz Bądkowski – gitara basowa
  Michał Łangowski – gitara elektroakustyczna, wokal, perkusja
  Mariusz Skorupa – gitara elektroakustyczna, gitara solowa, harmonijka ustna, wokal
  Mateusz Wyziński – perkusja, cajon, wokal, gitara
  Strony zespołu:http://ciszajakta.art.pl/https://www.facebook.com/ciszajakta
  Bilety można nabywać od 27 września w sekretariacie KOK. Kasa KOK czynna od poniedziałku do piątku od 8:00-15:00 oraz we wtorkek 3 października w godzinach 8:00-18:00.Bilety: 30 zł
  Patronat medialny: koscian.net i Gazeta Kościańska
  Serdecznie zapraszamy.
  Kościański Ośrodek Kultury

  Lokalizacja
  Kościański Ośrodek Kultury
  ul. Adama Mickiewicza 11, 64-000 Kościan
  Zobacz mapę

  Kategorie