Koncert zespołu AKT

  23

  Data: 22 kwietnia 2017 Godzina: 18:00 - 20:00

  Akt – zespół , którego przewodnim kierunkiem muzycznym jest liryka elektroniczna: połączenie brzmień elektronicznych, klasycznych z dopełniającym je śpiewem ze słowami o zabarwieniu poetyckim. Fascynujemy się głęboko niepoznaną roślinnością, która rozkwita na co dzień w duszy człowieka, oraz wszechświatem, będącym lustrem otwartym na naszą rzeczywistość. Za pomocą muzyki pomagamy ludziom odkryć to, czego dotychczas nie widzieli, zagubione atomy wielobarwnej podświadomości.

  Tomasz Kowalczyk – kompozytor, pianista, poeta. Współpracuje z artystami różnych dziedzin, komponował dla artystów z Waszyngtonu, Tokio, Monachium. Autor czterech książek: Kontrasty, Stworzenie świata, Maszynopis z Kawonu, Sekret twoich oczu.

  Katarzyna Andruszko – wokalistka, kompozytorka i tekściarka z bogatym doświadczeniem scenicznym, pracy w studio (nagranie 3 autorskie płyty), a także teatralnym np. teatr studio Buffo. Aktywna zawodowo – liczne koncerty w kraju i zagranicą (Rosja, Niemcy). Dyplomowany muzyk państwowego, renomowanego wydziału piosenki rozrywkowej (dyplom z oceną celującą). Obecnie studentka Akademii Muzycznej w Łodzi wydziału wokalno – aktorskiego, na kierunku musical i choreografia o specjalizacji wokalistyka estradowa.

  Lokalizacja
  Galeria Lochy MBP
  ul. Bolesława Chrobrego 3, Leszno
  Zobacz mapę

  Kategorie