Reggae Hip – Hop Night

  43

  Data: 01 lipca 2017 Godzina: 18:30 - 23:00

  Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wszystkich miłośników muzyki i chętnych do zabawy na niezwykłe wydarzenie jakim będzie “Reggae Hip Hop Night”, które odbędzie się 1 lipca 2017 roku na scenie przy plaży SCKiW o godz. 18:30.
  Tego lata zaprezentują się nam twórcy muzyki reggae wspólnie z twórcami pokrewnego Hip-Hopu.
  Na scenie Reggae Hip Hop wystąpią takie gwiazdy jak:
  • Bob One & Bas Tajpan – czyli energetyczne połączenie dwóch uznanych wokalistów wykonujących muzykę z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin.
  • Małpa – polski raper tworzący od kilku lat zarówno solo jak i w formacji Proximite, ma na swoim koncie dwie doskonałe płyty• Junior Stress & Sun El Band – Marcel Galiński, polski wokalista związany ze sceną muzyki reggae i dancehall, działający solo i współpracujący z innymi zespołami. W Sławie wystąpi wraz z Sun El Band, znaną na scenie reggae i dancehall grupą z Krakowa. W Sławie zagra przekrój swoich największych przebojów.
  • Rasmentalism – znana polska grupa muzyczna, która powstała z inicjatywy rapera Rasa i producenta muzycznego Menta, skąd ich nazwa. Podczas koncertów towarzyszy im DJ Tort, który gra na instrumentach klawiszowych. Mają za sobą występy na największych festiwalach i w większości polskich miast..
  • DJ Tort – to także producent i profesjonalny muzyk. Zadba o odpowiednią atmosferę pomiędzy koncertami.Gwarantujemy, że będzie to jedna z tych imprez, które potwierdzają regułę iż muzyka łączy pokolenia.
  Oprócz muzycznej uczty zaplanowaliśmy także wydarzenia plenerowe. Na Nowym Rynku od 14:00 do 18:00 odbędą się warsztaty graffiti, podczas których będą Państwo mogli spróbować swoich sił w trudnej sztuce tworzenia graffiti oraz podziwiać pokazy znawców Street Artu.
  Natomiast o godzinie 16:00 na terenie skateparku przy stadionie im. H. Gołembskiego na ul. Ogrodowej odbędą się pokazy sportów ekstremalnych. Swoją technikę i umiejętności jazdy zaprezentuje uzdolniona młodzież.
  PAMIĘTAJCIE! MUZYKA BUDZI W SERCU PRAGNIENIE DOBRYCH CZYNÓW!!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!! więcej http://bit.ly/2rfHCq3

  Lokalizacja
  Plaża w Sławie
  Sława, Sława
  Zobacz mapę

  Kategorie