Złoto Miłosza Wachowiaka

51
SONY DSC

14 miejsce w klasyfikacji klubowej zajęła UKS Lesna Leszno podczas finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Warszawie.

Najwięcej radości klubowi dostarczył Miłosz Wachowiak, który stanął na najwyższym stopniu podium. Złoty krążek wywalczył w trudnej technicznie konkurencji: pistolet dowolny 40 strzałów.

O podium otarł się Cezary Krajewski w konkurencji pistolet szybkostrzelny 2 x 30 strzałów, zajmując 4 miejsce. Pozostali zawodnicy reprezentujący UKS „Lesna” Leszno zajmowali miejsca w połowie stawki:  Emilian Pajzert , Karol Jędraszczyk oraz  Adrianna Balińska.

Bardzo dobrze zaprezentowały się również dwie najmłodsze zawodniczki Lesny, startujące w Grand Prix konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów: Zuzanna Sura i Kaja Szenk. Zarząd UKS „Lesna” Leszno przy okazji pragnie podziękować trenerom: Radomirowi Iwanow oraz Andrzejowi Cepie za przygotowanie zawodników do Finału OOM. (andre/fot.ukslesnaleszno).