Prezydent Borowiak: Przejęcie lotniska przez miasto było dużym sukcesem

Prezydent Łukasz Borowiak, Tomasz Maleszy i Adam Mytych podsumowali kampanię wyborczą. Z dziennikarzami spotkali się na lotnisku – bo zdaniem Łukasza Borowiaka – jego przejęcie, było jednym z sukcesów finiszującej kadencji samorządu. Prezydent zapowiedział, że w najbliższy czwartek powstanie spółka miejska opiekująca się lotniskiem.

Prezydent mówił o brutalnej i wyczerpującej kampanii wyborczej swoich przeciwników.

-Opozycja ma prawo atakować urzędującego prezydenta, ale za pomocą argumentów, a nie brutalności. Zabrało mi dyskusji o tym, jak będzie wyglądało Leszno za 5 lub 10 lat – przekonywał prezydent.

Na pytanie dziennikarzy czy po ewentualnym zwycięstwie wyborczym w pracy magistratu nastąpią zmiany, Łukasz Borowiak odpowiedział, że planuje zmiany o charakterze organizacyjnym. I bierze pod uwagę, rozdzielenie Miejskiego Zarządu Dróg i Inwestycji na dwa odrębne wydziały, a pomysł na usprawnienie pracy urzędu miasta pojawił się podczas rozmów z jego najbliższymi współpracownikami.

Prezydent uchylił się od odpowiedzi na pytanie czy po swoim sukcesie wyborczym, powoła Tomasza Malepszego i Adama Mytych na zastępców.ds

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*