Sebastian ma 37 lat, piwne oczy, brązowe włosy i 170 cm wrostu. Jest człowiekiem spokojnym, pracowitym i lojalnym. Fot. archiwum

Sebastian twierdzi, że prawdziwy mężczyzna musi mieć zasady – tak rozpoczęła prezentację rolnika z Kurowa w gminie Kościan, prowadząca najnowszą edycję programu „Rolnik szuka żony” Marta Manowska. Jest on jednym z sześciu rolników, którzy będą szukać miłości życia.

Pierwszy odcinek TVP1 pokazała w wielkanocny poniedziałek. Wtedy to poznaliśmy kandydatów, m.in. 37-letniego Sebastiana z Kurowa.

– Wiedzieliśmy, że pan Sebastian dostał się do programu. To była sensacja, kiedy przyjechała ekipa telewizji kręcić pierwszy odcinek. Znam pana Sebastiana i życzę mu powodzenia – mówi Szymon Ruskowiak, sołtys Kurowa.

Uczestnikowi programu kibicuje cała wieś. Dla Kurowa to także dobra promocja.

– Sebastian ma 37 lat, piwne oczy, brązowe włosy i 170 cm wzrostu i choć rolnictwo nie jest jego pierwszym wyborem, dziś nie wyobraża sobie życie poza gospodarstwem. Jest człowiekiem spokojnym, z dystansem podchodzącym do nowych znajomości, za to pracowitym, lojalnym i odpowiedzialnym. Lubi majsterkować – zaprezentowano go na oficjalnym profilu FB programu.

Andrzej Rajewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*