39 głosowanie na najpopularniejszych sportowców i trenerów regionu leszczyńskiego

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Za nami kolejny rok sportowych zmagań. Reprezentanci naszego regionu zdobywali medale w kraju i na świecie. Nie zawsze jednak mogli cieszyć się z wygranej, bo zdarzały się porażki. Ale prawie zawsze ambitnie walczyli o jak najlepsze rezultaty. Koniec roku sprzyja podsumowaniom i ocenom. Temu służy także nasz plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów w regionie.

Wyboru kandydatów dokonaliśmy spośród zawodników i trenerów reprezentujących wyłącznie barwy klubów z naszego regionu. Listę nominowanych opracowaliśmy biorąc pod uwagę opinie ekspertów oraz sugestie działaczy sportowych. Propozycje przygotowaliśmy w oparciu o szczegółowe kryteria obejmujące m. in. zdobycze medalowe w mistrzostwach Polski, Europy i świata, starty w zawodach pucharów Europy i świata. Wyjątek stanowią przedstawiciele gier zespołowych.

Sportowców wytypowaliśmy od kategorii junior i wyższych. W grupie trenerów kandydatami są opiekunowie najlepszych zawodników i drużyn. Aby mieć wpływ na wybór 10 sportowców i 5 trenerów, należy wypełnić kupon plebiscytowy lub wysłać sms. Każdy uczestnik zabawy może nadesłać dowolną liczbę kuponów bądź sms-ów. Przy liczeniu głosów bierzemy pod uwagę wyłącznie oryginalne kupony wypełnione w całości i przesłane pocztą lub dostarczone do 10 stycznia 2018 r. Następnie na podstawie rankingów: kuponów, sms-ów i typowania ekspertów powstanie ostateczna lista laureatów naszego plebiscytu.

Kupony z „Panoramy” prosimy nakleić na kartki pocztowe i wysłać lub wyciąć z gazety i dostarczyć na adres: Panorama Leszczyńska, 64-100 Leszno, ul. Lipowa 26. Dla czytelników biorących udział w konkursie przygotowaliśmy nagrody.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu zaplanowaliśmy na 19 stycznia. Uroczysta gala odbędzie się w Teatrze Miejskim w Lesznie. Przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Oprócz laureatów plebiscytu na najpopularniejszych sportowców i trenerów wręczymy dodatkowe wyróżnienia. Nagrodzimy wybraną placówkę oświatową za najlepszy obiekt sportowy oraz organizację, stowarzyszenie za aktywność w dziedzinie sportu i rekreacji, a także uhonorujemy mecenasa sportu.

Przygotowujemy transmisję z gali, którą zaprezentujemy za pośrednictwem internetu na naszym redakcyjnym kanale YouTube. Wyniki plebiscytu opublikujemy w portalu www.otopanorama.pl oraz na łamach naszego tygodnika. Tam też znajdzie się lista nagrodzonych czytelników.
Kandydatów nominowanych przez redakcję i ekspertów prezentujemy według dyscyplin sportowych i układzie alfabetycznym. Wykaz sportowców i trenerów oraz regulamin plebiscytu zamieściliśmy również na naszym portalu otopanorama.pl. Zapraszamy do zabawy.

SPONSORZY

SPORTOWCY NOMINOWANI DO "ZŁOTEJ DZIESIĄTKI"

BALONY

  1. Daria Dudkiewicz – Goławska (Aeroklub Leszczyński) – I m MP kobiet, IX m ME kobiet, III m w międzynarodowych zawodach Słowenia Open

BIEGI

  1. Krzysztof Szymanowski (4. Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy w Lesznie) – II m mistrzostw Wojska Polskiego w sztafetowym biegu przełajowym

BOKS

  1. Klaudia Budasz (Sporty Walki Gostyń) – I m MP juniorek, uczestniczka MŚ juniorek
  2. Karol Łapawa (Sporty Walki Gostyń) – III m MP młodzieżowców
  3. Mikołaj Mańka (Polonia 1912 Leszno/Sporty Walki Gostyń) – III m MP juniorów

FUTSAL

  1. Łukasz Błaszczyk (GI Malepszy Futsal Leszno)
  2. Damian Drewnowski (GI Malepszy Futsal Leszno)
  3. Daniel Lebiedziński (GI Malepszy Futsal Leszno
  4. Jakub Molicki (GI Malepszy Futsal Leszno)
  5. Łukasz Pieczyński (GI Malepszy Futsal Leszno)
  6. Piotr Pietruszko (GI Malepszy Futsal Leszno)

JIU JITSU

  1. Artur Szymański (BJJ Invictus Leszno) – I m MP

KARATE

  1. Amelia Glapiak (Klub Sportowy Karate Kyokushin Leszno) – I m ME młodziczek, I m Puchar Polski do lat 12-13
  2. Wiktoria Konatowska (Klub Sportowy Karate Kyokushin Leszno) , III m MP juniorek w kumite
  3. Bartłomiej Krzewiński (SKF Satori Leszno) – III m MP masters w kata indywidualne
  4. Antonina Opas (Budokan Astromal Leszno) – I m MP juniorek w kumite drużynowym
  5. Zofia Osiejewska (Budokan Astromal Leszno) – III m MP juniorek mł. w kumite indywidualne
  6. Maria Pełczyk (Klub Sportowy Karate Kyokushin Leszno) – I m MP juniorek w kumite

KARTINGI

  1. Franciszek Czapla (Automobilklub Leszczyński) – II m MP kat. baby ROK
  2. Franciszek Hałatnik (Automobilklub Leszczyński) – I m MP kat. młodzik
  3. Bartosz Mila (Automobilklub Leszczyński) – I m MŚ kat. senior ROK
  4. Jan Przyrowski (Automobilklub Leszczyński) – II m MP w kat. baby ROK
  5. Adam Szydłowski (Automobilklub Leszczyński) – I m MP kat. junior ROK

KICKBOXING

  1. Przemysław Binienda (Polonia 1912 Leszno) – II m MP w formule light-contact
  2. Dominik Brodala (Polonia 1912 Leszno) – II m MP kadetów w kick-light
  3. Zuzanna Licha (Polonia 1912 Leszno) – I m MP jun. w formule K1, I m MP jun. w full-contact, I m MP jun. w low-kick
  4. Jakub Mikołajczak (Polonia 1912 Leszno) – I m MP kadetów light-contact, I m MP kadetów w formule kick-light
  5. Aleksander Piasecki (Polonia 1912 Leszno) – II m MP kadetów w formule light-contact
  6. Dawid Tomczak (Polonia 1912 Leszno) – I m MP juniorów w formule full-contact, I m MP jun. w formule K-1, III m ME jun. w formule full-contact
  7. Dominik Walkowiak (Polonia 1912 Leszno)- I m MP w formule light-contact

KOLARSTWO

  1. Adam Adamkiewicz (Real 64-sto Leszno) – I m przełajowych MP w kat. cyklosport
  2. Mikołaj Konieczny (KKS Gostyń) – II m MP jun. górskich szosowych MP, III m MP jun. w drużynowym sprincie olimpijskim, III m MP jun. w wyścigu drużynowym na dochodzenie, IV m w międzynarodowym wyścigu UCI juniorów w Grudziądzu. Uczestnik MŚ juniorów i ME juniorów
  3. Kacper Majewski (KKS Gostyń) – I m MP jun.mł, III m w górskich szosowych MP jun. mł., II m MP jun. mł. w jeździe na czas, VI m w Igrzyskach Europy jun. mł. w jeździe na czas
  4. Zuzanna Olejniczak (KKS Gostyń) – I m w górskich szosowych MP jun.mł, I m MP jun. mł. w wyścigu olimpijskim na torze, II m MP jun. mł. w kat. omnium, IV m MP jun.mł. w wyścigu ze startu wspólnego, XI m w Igrzyskach Europy jun.mł.

KOSZYKÓWKA

  1. Paweł Ciążkowski (BC Obra Kościan)
  2. Justyna Hołtyn (MKS Tęcza Leszno)
  3. Kamil Chanas (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  4. Jędrzej Jankowiak (Rawia Rawag Rawicz)
  5. Waldemar Kabat (BC Obra Kościan)
  6. Adam Kaczmarzyk (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  7. Jakub Kobel (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  8. Szymon Maciołek (Rawia Rawag Rawicz)
  9. Szymon Milczyński (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  10. Maciej Rostalski (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  11. Stanferd Sanny (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  12. Nikodem Sirijatowicz (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  13. Aleksandra Sobańska (MKS Tęcza Leszno)
  14. Radosław Trubacz (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  15. Iga Walentowska (MKS Tęcza Leszno)

KRĘGLE

  1. Nicoletta Dudziak (Polonia 1912 Leszno) – I m MŚ jun. do lat 18, I m DMP
  2. Włodzimierz Dutkiewicz (Start Gostyń) – III m DMP
  3. Anna Chwastyniak (Polonia 1912 Leszno)- I m DMP, I m MP w tandemach mieszanych, I m MP w sprintach, III m MP w tandemach, II m Grand Prix PZK
  4. Piotr Kieliba (Polonia 1912 Leszno) – II m DMP, III m MP w tandemach
  5. Mateusz Klecha (Polonia 1912 Leszno) – I m MP w tandemach, I m DMP jun., II m DMP, II m MP jun. w sprintach, II m MP jun. w tandemach mieszanych
  6. Kinga Konopa ( Polonia 1912 Leszno) – I m DMP, I m MP w tandemach, I m Grand Prix PZK
  7. Mikołaj Konopka (Polonia 1912 Leszno) – I m MP w tandemach mieszanych, II m DMP
  8. Joanna Lajtke (Polonia 1912 Leszno) – I m DMP, II m MP w sprintach, III m Grand Prix PZK
  9. Monika Leciejewska (Polonia 1912 Leszno) – I m DMP, III m MP w tandemach mieszanych
  10. Filip Michalak (Start Gostyń) – III m DMP, III m DMP jun.
  11. Jędrzej Michalak (Start Gostyń) – III m DMP, III m DMP jun.
  12. Kacper Michalak (Start Gostyń) – III m DMP, III m DMP jun.
  13. Jakub Osiewicz (Start Gostyń) – III m DMP
  14. Karol Sellmann (Start Gostyń) – III m DMP, III m DMP jun.
  15. Michał Szulc (Polonia 1912 Leszno) – I m DMP jun., I m MP jun. w sprintach, I m Grand Prix PZK, I m MP jun. w tandemach mieszanych, II m DMP, III m MP w tandemach mieszanych, III m MP w sprintach

LEKKOATLETYKA

  1. Marika Kaczmarek (Kadet Rawicz) – II m Młodzieżowych MP w rzucie młotem
  2. Anna Maciejewska (UKS Achilles Leszno) – III m MP juniorek młodszych w rzucie oszczepem
  3. Patrycja Maciejewska (UKS Achilles Leszno) – I m MP juniorek w rzucie młotem
  4. Mateusz Skrzypek (Kadet Rawicz) – I m Halowych MP juniorów młodszych w skoku w dal
  5. Czesław Roszczak (UKS Olimpijczyk Pogorzela) – I m halowych MŚ masters w kategorii wiekowej M75 w rzucie dyskiem, III m halowych MŚ masters w pchnięciu kulą, III m halowych MŚ masters w rzucie oszczepem, III m halowych MŚ masters w rzucie ciężarkiem, I m ME masters w pchnięciu kulą, I m ME masters w pięcioboju rzutowym, II m ME masters w rzucie ciężarkiem, sześciokrotny mistrz Polski masters
  6. Przemysław Waściński (Kadet Rawicz) – I m ME w biegu sztafetowym 4×400 m, II m ME U23 w biegu sztafetowym 4×400 m.

MOTOCROSS

  1. Eryk Farański (WKM Wschowa) – III m MP strefy zachodniej w klasie MX65, I m DMP strefy zachodniej
  2. Fabian Fedyczkowski (WKM Wschowa) – I m MP strefy zachodniej w klasie MX85, I m DMP strefy zachodniej
  3. Dominik Kaźmierczak (WKM Wschowa) – I m MP strefy zachodniej w klasie MX1C, I m DMP strefy zachodniej
  4. Kamil Majorczyk (WKM Wschowa) – II m MP strefy zachodniej w klasie MX1C, I m DMP strefy zachodniej
  5. Kacper Mieszkowski (WKM Wschowa) – I m MP strefy zachodniej w kl. MX quad open, II m MP w klasie MX quad open, I m DMP strefy zachodniej
  6. Paweł Szygenda (WKM Wschowa) – III m MP strefy zachodniej w klasie MX masters, I m DMP strefy zachodniej
  7. Igor Zienkiewicz (WKM Wschowa) – I m MP strefy zachodniej w klasie MX open, III m MP w kl. MX2 Junior, I m DMP strefy zachodniej

PETANQUE

  1. Kinga Cieślawska (Klub Petanque Leszczynko Leszno) – I m MP kobiet, uczestniczka MŚ i ME

PIŁKA NOŻNA

  1. Mateusz Adamski (Obra 1912 Kościan)
  2. Norbert Karolewicz (PKS Racot)
  3. Stanisław Kołeczko (Rawia Rawag Rawicz)
  4. Artur Krawczyk (Polonia 1912 Leszno)
  5. Szymon Olejniczak (Kania Gostyń)
  6. Marcin Wojciechowski (Korona Piaski)

PIŁKA RĘCZNA

  1. Daniel Bartłomiejczyk (Real Astromal Leszno)
  2. Marcin Giernas (Real Astromal Leszno)
  3. Piotr Łuczak (Real Astromal Leszno)
  4. Krzysztof Meissner (Real Astromal Leszno)
  5. Fryderyk Musiał (Real Astromal Leszno)
  6. Daniel Olejnik (MKS Tęcza Kościan)
  7. Tomasz Piątek (MKS Tęcza Kościan)
  8. Michał Przekwas (Real Astromal Leszno)
  9. Hubert Szkudelski (Real Astromal Leszno)
  10. Wojciech Weiss (MKS Tęcza Kościan)

PŁYWANIE

  1. Jakub Krawczyk (MKP Astromal Leszno) – II m letnich MP juniorów do lat 14 na 50 m stylem klasycznym, II m zimowych MP juniorów do lat 14 na 50 m stylem klasycznym

PŁYWANIE SYNCHRONICZNE

  1. Oliwia Smektała (Synchro Duet Święciechowa) – I m MP jun. mł. w konkurencji duetów, II m MP jun. mł. w konkurencji solo

RAJDY SAMOCHODOWE

  1. Piotr Rudzki (Automobilklub Leszczyński) – III m górskich samochodowych MP

SIATKÓWKA

  1. Mateusz Boziańczuk (Pogoń Góra)
  2. Bartosz Gadkowski (UKS 9 Leszno)
  3. Paweł Gardjas (Pogoń Góra)
  4. Julia Gertig (UKŻPS Kościan)
  5. Dagmara Grajczak (UKŻPS Kościan)
  6. Jakub Jasiak (Pogoń Góra)
  7. Jakub Kaźmierski (UKS Kaniasiatka Gostyń)
  8. Joanna Kustosz (UKŻPS Kościan)
  9. Alicja Łukowiak (UKŻPS Kościan)
  10. Jakub Klimański (UKS Kaniasiatka Gostyń)
  11. Aleksandra Mazur (UKŻPS Kościan)
  12. Wojciech Meissner (UKS Kaniasiatka Gostyń)
  13. Anette Ngamayama (UKŻPS Kościan)
  14. Adrian Szulc (UKS 9 Leszno)
  15. Michał Szulc (UKS 9 Leszno)

STRZELECTWO

  1. Kacper Baksalary (RKS Bock Rawicz) – II m MP juniorów młodszych w konkurencji double trap 90, III m MP juniorów młodszych w konkurencji skeet 75
  2. Mariusz Baksalary (RKS Bock Rawicz) – I m MP open w konkurencji skeet 75
  3. Dominika Bartosz (UKS Lesna Leszno) – I m Akademickich MP, pistolet sportowy 30+30 strzałów
  4. Jakub Błażutycz (RKS Bock Rawicz) – I m MP juniorów młodszych w konkurencji trap 75
  5. Krzysztof Buniowski (RKS Bock Rawicz) – I m MP juniorów młodszych w konkurencji skeet 75, I m MP jun. mł. w konkurencji double trap 90
  6. Sławomir Owczarz (RKS Bock Rawicz) – II m MP open w konkurencji skee75, II m MP open w konkurencji trap 75
  7. Miłosz Wachowiak (UKS Lesna Leszno) – I m MP juniorów młodszych, pistolet dowolny 60 strzałów

SZACHY

  1. Mikołaj Tomczak (MMKS Wieniawa Leszno)- I m MP jun. w szachach szybkich, I m MP jun. w szachach błyskawicznych, uczestnik ME juniorów i ME seniorów

SZERMIERKA

  1. Renata Tomczak (Integracyjny Klub Sportowy Leszno) – I m MP młodzieżowców, III m MP juniorek, I m DMŚ juniorek, I m DPS juniorek Lyon, I m DPŚ juniorek Zagrzeb, II m DME juniorek, II m DME młodzieżowców, VI m ME juniorek

SPEEDROWER

  1. Hubert Kielaszewski (LKS Szawer Leszno) – II m DMP, II m DMP jun.,
  2. Mateusz Ludwiczak (LKS Szawer Leszno) – II m MŚ par, I m Puchar Konfederacji, II m DMP
  3. Mikołaj Michalski (LKS Szawer Leszno) – II m DMP, II m DMP jun., III m IMP jun.
  4. Artur Nowak (LKS Szawer Leszno) – II m DMP,
  5. Michał Sassek (LKS Szawer Leszno) – II m DMP
  6. Bartosz Wojtal (LKS Szawer Leszno) – II m DMP

TAEKWONDO

  1. Paulina Bieniek (Kuk-Son Pawłowice) – III m MP juniorek
  2. Adrianna Kalitka (UKS Dragon Długie Stare) – III m MP
  3. Zuzanna Piętka (Kuk-Son Pawłowice) – II m MP
  4. Emilia Świetlik (UKS Dragon Długie Stare) – III m MP

TRIATHLON

  1. Agnieszka Jerzyk (Real 64-sto Leszno) – I m MP na dystansie olimpijskim
  2. Michał Oliwa (Real 64-sto Leszno) – II m MP młodzieżowców na dystansie sprinterskim, III m MP elity na dystansie olimpijskim, III m MP młodzieżowców na dystansie olimpijskim

TRÓJBÓJ SIŁOWY

  1. Wojciech Grupiński (Kobra Kościan) – II m MŚ jun., I m MP, I m DMP

WARCABY

  1. Amadeusz Zyber-Moszak (UKS Roszada Lipno) – II m indywidualnych MP juniorów do lat 13, III m Młodzieżowych ME do lat 13
  2. Mateusz Wysokiński (UKS Roszada Lipno) – I m MŚ juniorów do lat 10, II m indywidualnych MP juniorów do lat 10

WYŚCIGI SAMOCHODOWE

  1. Tomasz Biernat (Automobilklub Leszczyński) – I m Wyścigowych Samochodowych MP w klasie 1N

ŻUŻEL

  1. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – I m DMP, II m MPPK
  2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – I DMP, I m MMPPK, II m MIMP,
  3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – I m DPŚ, I DMP, II m MPPK, uczestnik Grand Prix IMŚ
  4. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) – I m DMP
  5. Adam Skórnicki (Kolejarz Rawicz)
  6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – I m DPŚ, I m DMŚJ, I m DMEJ, I m DMP, I m MIMP, I m MMPPK, II m IMŚJ
  7. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) – I m DMP, II m MPPK

TRENERZY NOMINOWANI DO "ZŁOTEJ PIĄTKI"

  1. Piotr Baron (Fogo Unia Leszno) – żużel
  2. Paweł Barszowski (Real 64 – sto Leszno) – triathlon
  3. Mariusz Bąkowski (UKS Junior Lipno) – judo
  4. Piotr Bolkowski (Orla Wąsosz) – piłka nożna
  5. Jarosław Borowski (UKS 9 Leszno) – siatkówka
  6. Jakub Bresiński (KSW Nokaut Kościan) – boks, MMA
  7. Andrzej Cepa (Lesna Leszno) – strzelectwo
  8. Adam Cichocki (UKŻPS Kościan) – siatkówka
  9. Łukasz Dębowiak (MKKS Wieniawa Leszno) – szachy
  10. Dawid Dominiczak (PKS Racot) – piłka nożna
  11. Lechosław Dudka (Automobilklub Leszczyński) – kartingi
  12. Maciej Dudzik (Jamalex Polonia 1912 Leszno) – koszykówka
  13. Tomasz Dylak (Sporty Walki Gostyń) – boks, MMA, K1
  14. Zygmunt Felenberg (Polonia 1912 Leszno) – kręgle
  15. Przemysław Fogt (Polonia 1912 Leszno) – szermierka
  16. Zdzisław Fogt (Polonia 1912 Leszno) – szermierka
  17. Maciej Gendek (Korona Piaski) – piłka nożna
  18. Tomasz Gorwa (UKS Dragon Długie Stare) – taekwondo
  19. Marek Grelewicz (MKP Astromal Leszno) – pływanie
  20. Łukasz Grudniewski (Jamalex Polonia 1912 Leszno) – koszykówka
  21. Dariusz Górski (UKS Achilles Leszno) – lekkoatletyka
  22. Hanna Górska (UKS Achilles Leszno) – lekkoatletyka
  23. Radomir Iwanow (Lesna Leszno) – strzelectwo
  24. Jędrzej Jankowiak (Tęcza Leszno) – koszykówka
  25. Roman Jankowski (Fogo Unia Leszno) – żużel
  26. Henryk Jasek (Kolejarz Rawicz) – żużel
  27. Tadeusz Jaromin (WKM Wschowa) – motocross
  28. Waldemar Jędrusiak (Polonia 1912 Leszno) – piłka nożna
  29. Bogusław Jusiak (Kadet Rawicz) – lekkoatletyka
  30. Ryszard Kapłon (RKS BOCK Rawicz) – strzelectwo
  31. Jędrzej Kędziora (Stainer Polonia 1912 Leszno) – piłka nożna
  32. Marcin Klecha (UKS Junior Lipno) – judo
  33. Ryszard Kmiecik (Real Astromal Leszno) – piłka ręczna
  34. Krzysztof Knychała (Obra 1912 Kościan) – piłka nożna
  35. Robert Koralewski (Aeroklub Leszczyński) – szybownictwo
  36. Krzysztof Kozłowski (MKP Astromal Leszno) – pływanie
  37. Tadeusz Kozłowski (Polonia Śmigiel) – tenis stołowy
  38. Szymon Pietraszek (Rawia Rawag Rawicz/SMK Lubin) – koszykówka
  39. Mateusz Przybył (KS Wamet Dąbcze) – tenis stołowy
  40. Jakub Majchrzak (Racing Club Leszno) – motocross
  41. Artur Makała (Inari Leszno) – karate
  42. Łukasz Mikołajczak (Polonia 1912 Leszno) – boks, kickboxing
  43. Bartosz Miara (LSS Feniks Leszno) – skoki spadochronowe
  44. Waldemar Minta (KKS Gostyń) – kolarstwo
  45. Sławomir Mocek (IKS Leszno) – szermierka
  46. Zbigniew Myszuk (UKS Roszada Lipno) – warcaby
  47. Damian Nowak (MKP Astromal Leszno) – pływanie
  48. Dawid Nowak (MKS Tęcza Kościan) – piłka ręczna
  49. Rafał Osięgłowski (UKS Junior Leszno) – tenis stołowy
  50. Daniel Panek (Pogoń Góra) – siatkówka
  51. Marek Pawlak (IKS Leszno) – szermierka
  52. Tomasz Poznański (UKS Kaniasiatka Gostyń) – siatkówka
  53. Krzysztof Ptak (Krokus Leszno) – lekkoatletyka
  54. Albin Pudlicki (Polonia 1912 Leszno) – boks i kickboxing
  55. Cecylia Pudlicka (Polonia 1912 Leszno) – boks i kickboxing
  56. Jerzy Radojewski (Rawia Rawag Rawicz) – piłka nożna
  57. Witold Ratajczak (BC Obra Kościan) – koszykówka
  58. Arnold Ratajski (UKS Jiu Jitsu Judo Miejska Górka) – jiu jitsu, judo
  59. Jarosław Regulski (UKS Dwunastka Leszno) – judo
  60. Damian Sadowski (UKS Kuk-Son Pawłowice) – taekwondo
  61. Robert Skotarek (KP Wodnik Rawicz) – pływanie
  62. Aldona Świtała (Kadet Rawicz) – lekkoatletyka
  63. Sandra Szulc (Klub Sportowy Karate Kyokushin Leszno) – karate
  64. Roman Szymkowiak (Kobra Kościan) – trójbój siłowy
  65. Maciej Waleron (KP Wodnik Rawicz) – pływanie
  66. Maurycy Wawrzyniak (Satori Leszno) – karate
  67. Maciej Wierucki (Real Astromal Leszno)
  68. Krzysztof Zajc (XDemon Tęcza Leszno) – koszykówka
  69. Kamil Zbaraż (Demony Miejska Górka) – baseball
  70. Maciej Maciejewski (Rawia Rawag Rawicz) – koszykówka
  71. Martyna Zielińska (KP Akwawit Leszno) – pływanie synchroniczne
  72. Dariusz Pieczyński (GI Malepszy Futsal Leszno) – futsal

Głosowanie zostało zakończone.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi 19 stycznia 2018 roku na uroczystej gali w Teatrze Miejskim w Lesznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*