Tęcza zaskoczyła in minus

Koszykarki Tęczy Leszno nie popisały się w spotkaniu o ligowe punkty, przegrywając w Trapezie z AZS AJP II Gorzów Wielkopolski 53:64. Rywalki wzięły rewanż za...
video

Samorządność a nie partia

Rozmowa z przewodniczącym Rady Miejskiej Leszna Tomaszem Malepszym.

KRYMINALNE

Wielokrotnie próbowali podpalić kamienicę

Prawdopodobnie podpalona odzież była przyczyną niedużego pożaru w kamienicy przy ul. Leszczyńskich 37. To była już kolejna interwencja straży pożarnej w tym budynku.

REPORTAŻE

Dla nich działalność komercyjna nie jest ważna, chodzi o ideę wspierania...

Coraz więcej wielkopolskich przedsiębiorców nie myśli wyłącznie o zyskach. Dla nich celem nadrzędnym staje się misja społeczna. Owszem, chcą zarabiać, ale wszystkie wolne środki inwestują w działania na rzecz innych.

Tańce, muzyka, kąpiele morsów, licytacje – mimo niepogody WOŚP grała gorąco

W niedzielę, 13 stycznia pogoda nikogo nie rozpieszczała, ale mieszkańcy regionu leszczyńskiego kolejny raz z wielkim entuzjazmem wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 27 finału zbierano pieniądze dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Pływalnia Akwawit: bród, smród i zimna woda

Speckomisja ds. zbadania przyczyn zamknięcia pływalni Akwawit przygotowała raport.

Największe grzechy naszych kierowców

To, co czasami dzieje się na leszczyńskich drogach może przyprawić o ból głowy. Niestety, wielu kierowców jeździ za szybko, lekceważy znaki i wyprzedza na trzeciego. Zapytaliśmy doświadczonych instruktorów jazdy o największe grzechy leszczyńskich kierowców.

FELIETON

WYWIAD

EDUKACJA

Balowali w Ruedzie

NASZE PRZEDSZKOLE

AKTYWNY SENIOR

ŚWIĄTECZNA PANORAMA

X