Będzie bardziej wypasiona siłownia

Fot. gora.com.pl

Do 27 grudnia ma zakończyć się doposażanie siłowni zewnętrznej w Górze oraz budowa siłowni typu street workout. Teren zostanie też ogrodzony. Na nawierzchni z kostki betonowej ułożono urządzenia takie jak jeździec konny, przywodziciel – odwodziciel, twister i stepper, motylek – rozpiętki, ławka nośna i młynek ręczny. Z kolei w ramach budowy siłowni typu street workout wykonano podbudowę pod ułożenie płyt amortyzujących upadek z mających powstać urządzeń.

Rozpoczęły się również prace rekultywacyjne nawierzchni okalajacej teren siłowni. Zamontowano też oświetlenie, by zainteresowani również wieczorem mogli korzystać z przygotowanych urządzeń. Rozbudowane miejsce do ćwiczeń z pewnością wzbudzi zainteresowanie okolicznych mieszkańców, gdy tylko pogoda pozwoli na to, by móc więcej czasu spędzać na dworze. Siłownie zewnętrze zyskują bowiem coraz więcej zwolenników.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Apis Polska z Jarosławia. Podwykonawcami w branży drogowej – górowski Drogomel, elektrycznej – ZIBI z Góry, a ogrodniczej – przedsiębiorstwo z Przyczyny Dolnej. Prace kosztują prawie 204 tys. zł. ama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*