Będzie druga edycja Samosię

Ubiegłoroczny festiwal rzemieślników i talentów domowych wszelakich Samosię okazał się strzałem w dziesiątkę. Zarówno jego wystawcy jak i goście twierdzili, że imprezę trzeba i warto powtórzyć. Pomysłodawcy i główni organizatorzy – dwóch leszczyniaków: Paweł Sikorski i Mikołaj Sikorski – zdecydowali się więc pójść za ciosem i już ogłosili nabór do II edycji Samosię. Odbędzie się ona 15 czerwca br. przy fontannie w leszczyńskim Parku Jonstona.

Festiwal jest imprezą rękodzielniczą, dlatego jedynym artykułami dozwolonymi są wyroby wytworzone przez sprzedającego, ale nie jego pracowników. Handel chińskimi ręcznikami itp. odpada – zaznaczają organizatorzy. – Wystawić może się każdy bez względu na to, czy działa jako osoba prywatna czy ma zarejestrowaną działalność, pod warunkiem, że to, co pokazuje i sprzedaje zrobił sam.

Udział wystawców w festiwalu nic nie kosztuje, ale zobowiązani są oni do jego promowania.
Szczegóły dotyczące Samosię znajdziecie na stronie internetowej www.festiwal-samosie.leszno.eu. Tam też w zakładce „weź udział” można zgłosić swoją chęć uczestnictwa jako wystawca. Już przez pierwsze dwa tygodnie naboru zapisało się 31 wystawców. mach

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*