Bez Szymańskiego, ale z nadziejami

69

Lekki szok przeżyli działacze LKS Szawer tuż przed końcem starego roku. Zespół miał w nowym sezonie wzmocnić Marcin Szymański. Zawodnik wycofał się jednak z podpisania kontraktu w Lesznie.

Możemy się tylko domyślać, że Szymański chciał podbić stawkę i wybrał jazdę w innym klubie. Decyzja jednak była bardzo zaskakująca, bo w klubie o decyzji Szymańskiego dowiedziano się w dniu, kiedy miało dojść do podpisania umowy. Wiemy jednak, że takie rzeczy się zdarzają, choć w speedrowerze są to odosobnione przypadki.

W Lesznie jednak nie zamierzają rozpamiętywać tej sytuacji. Podpisano umowy z dotychczasowymi, czołowymi zawodnikami klubu: Michałem Sasskiem i Radosławem Kochankiem. Zgodnie z zapowiedziami do drużyny dołączył także z Zielonej Góry – Bartosz Wojtal. Dokumenty z Wielkiej Brytanii z podpisem odesłał też Ben Mould.

Zespół, który jest w głównej mierze oparty na swoich wychowankach krzepnie w lidze z roku na rok. To spora wartość dodana tej drużyny która wkrótce powinna bić się o medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Czy tak się stanie już w Nowym 2017 Roku? Tego życzymy i mocno wierzymy. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*