Bez Zengoty, Pedersena i Kildemanda

120

Jak podaje na swojej witrynie internetowej Unia Leszno w żużlowym aktualnym drużynowym mistrzu Polski na pewno nie ujrzymy w kolejnym sezonie trójki zawodników. Z Bykami żegnają się: Grzegorz Zengota, Peter Kildemand oraz Nicki Pedersen.

Kibiców najbardziej martwi odejście ,,Zengiego” Obie strony rozstały się w dobrych stosunkach. Zengota wybrał inny kierunek swojej kariery. Prawdopodobnie wróci do domu, czyli do Zielonej Góry.

  • Niestety, czasem przychodzi taki czas, że obie strony muszą się pożegnać. Doszliśmy do porozumienia, że nie parafujemy nowej umowy. Co ważne, rozstajemy się w przyjaznej atmosferze. To wspaniały chłopak, któremu życzę jak najlepiej w dalszej karierze – mówi Piotr Rusiecki, prezes Byków, jednocześnie dziękując zawodnikowi za ogromny wkład w wyniki klubu.

Spodziewać się należało, że w Lesznie nie pozostaną Duńczycy. Te przewidywania znalazły swoje odzwierciedlenie i zarówno Petera Kildemanda, jak i Nickiego Pedersena także zabraknie w barwach FOGO Unii Leszno w sezonie 2018.

  • Po zdobyciu złotego medalu DMP zmieniła się wizja naszego składu pod kątem przyszłorocznych rozgrywek, w związku z tym z Nickim i Peterem nie parafujemy nowych umów. Bardzo dziękuję im za walkę o każdy punkt w barwach naszego zespołu i życzę powodzenia na żużlowych torach – powiedział na stronie FOGO Unii Leszno – Piotr Rusiecki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

*