Bezglutenowe pączki kupisz w Lesznie!

W tym roku mam gratkę dla mieszkańców Leszna i okolic: świeżo upieczone pączki bezglutenowe z piekarni PUTKA BEZ GLUTENU  będzie można kupić w kawiarence Bezglutenowej Mamy w niedzielę, 4 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury, podczas koncertu charytatywnego. Liczba produktów jest limitowana! Piekarnia PUTKA przekazała nam pączki bezglutenowe i inne produkty nieodpłatnie, a wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży produktów zasilą konto chorych chłopców: Huberta i Maksymiliana. Kochani, zapraszam 4 lutego do Leszna! Szczegóły poniżej.

Nieliczne cukiernie w Polsce oferują bezglutenowe pączki na Tłusty Czwartek. W niewielkim Lesznie (Wielkopolska) to już w ogóle będzie kłopot… Ale w tym roku mam niespodziankę, przygotowaną wspólnie z piekarnią PUTKA BEZ GLUTENU. Zapraszamy do kawiarenki Bezglutenowej Mamy w niedzielę, 4 lutego, do  Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Chrobrego 3 w Lesznie, w godzinach od 16 do 19. Na stoisku będą różne smakołyki,w tym specjalnie dla nas przygotowane, świeżutkie pączki bezglutenowe.Wszystkie pieniądze ze sprzedaży pączków bezglutenowych, ptysiów bezglutenowych i pieczywa z piekarni PUTKA BEZ GLUTENU zasilą konta chorych chłopców. Więcej o tej akcji przeczytacie tutaj: KAWIARENKA BEZGLUTENOWEJ MAMY ZAPRASZA. Niestety, jest też gorsza wiadomość: liczba produktów jest limitowana, więc kto pierwszy, ten lepszy…. Zatem do zobaczenia w niedzielę, 4 lutego :).

 

Uwaga na oszustów

Ale uwaga na oszustów, którzy w zwykłych cukierniach oferują pączki bezglutenowe. Aby wypiekać takie pączki, trzeba mieć osobny zakład i spełnić szereg warunków. Osoby z celiakią naprawdę muszą przestrzegać rygorystycznej diety bezglutenowej – więc nie dajmy się zwieść namowom ekspedientek.

A kto nie podejmie się smażenia bezglutenowych pączków we własnym domu, może je kupić w cukierniach albo zamówić w sklepie internetowym, np. w  PIEKARNI PUTKA BEZ GLUTENU.

Poznaj historię HUBERTA – KLIKNIJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*