Boksowali w Ćwiczni i uczcili pamięć o ,,Harcerzu” (GALERIA)

24 walki stoczono w Ćwiczni, by uczcić pamięć o Januszu Stawińskim ps ,,Harcerz” W zawodach z niezłym skutkiem walczyli zawodnicy gospodarzy oraz Sportów Walki Gostyń. Był też akcent rawicki.

Poziom był bardzo zróżnicowany, wszak walczono praktycznie we wszystkich kategoriach wiekowych.

Już w pierwszej walce Kacper Bartkowiak z Polonii 1912 Leszno w kategorii młodzik 48 kg przegrał z Maksymilianem Paszyńskim z BOKS Rawicz 0:3.

W walce nr. 3 nastąpił rewanż klubowy za pierwszą potyczkę turniejową, bowiem w kategorii młodzik – waga 54 kg Jakub Mikołajczak z Polonii pokonał przez RSC w II rundzie Jakuba Korczyńskiego z BOKS Rawicz.

W walce nr. 10 pojawił się pierwszy przedstawiciel Sportów Walki Gostyń. Artur Stężycki, walczący w kategorii kadet 57 kg uległ 0:3 Marcinowi Szydlakowi z Sokoła Piła.

Także Patryk Tomczak z Gostynia w kategorii młodzieżowiec senior w wadze 69kg nie dał rady Szymonowi Durkiewiczowi z Szamotuły BoxingTeam, przegrywając 0:3. W tym przypadku zadecydował jeden mocny cios rywala, po którym Gostynianin zapoznał się z deskami.

Później były już wygrane Polonii 1912 Leszno. Najpierw Hubert Kielawszewski w wadze 64 kg młodzieżowiec senior pokonał 3:0 Oskara Śmiałowskiego ze Stelli Gniezno, a potem, na koniec imprezy w najcięższych kategoriach wagowych (91 kg) Przemysław Bininenda wygrał 2:1 z Adrianem Plaugo z Włókiennika Łódź, a Filip Fijałkowski 3:0 pokonał Adriana Sikorę, także z Włókiennika. (andre/fot.andre).

5 KOMENTARZE

  1. Czy są jeszcze zdjęcia robione podczas turnieju a nie udostępnione na tej stronie? Jak tak gdzie można je znaleść lub do kogo się odezwać w tej sprawie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*