Boszkowo zawirowało w rytmach disco polo

Sobota w Boszkowie upłynęła pod znakiem festiwalu – Kocham Disco Festival 2017. Odbył się on na plaży nad jeziorem Dominickim. Był to największy festiwal muzyki disco & dance w wielkopolsce oraz największe letnie wydarzenie disco w zachodniej Polsce.

Razem ze stacją Polo TV na scenie pojawiły się najlepsze gwiazdy muzyczne disco polo oraz ich największe hity. Publiczność miała okazję podziwiać występy takich wykonawców jak: Dziku, 2Magic, Power Play, D-Bomb, DiscoBoys, Megadance, Czadoman, Mateusz Szulc oraz zespołu Weekend.

Natomiast imprezę poprowadzili znani prezenterzy stacji Polo TV: Maciej Smoliński oraz Edyta Folwarska.

Deszcz, który pojawił się w trakcie festiwalu nie odstraszył najwierniejszych fanów, którzy czekali na występy swoich ulubionych wokalistów.

Na festiwal przyjechaliśmy specjalnie z Siedlec. Jesteśmy fanami muzyki disco polo, więc nie mogło nas tutaj zabraknąć. Cieszymy się, że w ciągu kilku godzin możemy posłuchać najlepszych przebojów i to niejednego zespołu, ale aż kilku. Jesteśmy zaopatrzeni w płaszcze przeciwdeszczowe, więc deszcz nie pokrzyżował nam planów. Musimy dotrwać do końca festiwalu, ponieważ wtedy na scenie do akcji wkroczy Radek Liszewski z zespołem Weekend – mówi Mateusz Orczykowski.

Festiwal zgromadził fanów muzyki disco polo, którzy wraz z artystami śpiewali oraz bawili się w rytmie ich największych przebojów i to do późnych godzin nocnych.

(NAT/ fot. Natalia Kurpisz)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*