„Bycza plaża” – tylko przed Smoczykiem

Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach. Propozycji nie brakowało. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Fot. Anna Maćkowiak

O tej imprezie z całym przekonaniem można powiedzieć, że dopisała frekwencja, pogoda i moc atrakcji. W Alei Gwiazd Żużla, przed stadionem im. Alfreda Smoczyka zorganizowano kolejną edycję „Byczej plaży”.

Skoro plaża, to nie mogło zabraknąć sporych ilości piasku, wody oraz ratowników wodnych. I – jak to na plaży – jagodzianek. Na dzieci czekały liczne zabawy i konkursy. Organizatorzy zadbali, by nikomu ani przez moment się nie nudziło. Przed publicznością prezentowały się podprowadzające leszczyńskiej Unii, które przygotowały też dla chętnych dzieci warsztaty taneczne. Sporym zainteresowaniem cieszył się pokaz Sebastiana Białasika, mistrza Europy kulturystów. prawdziwym hitem były występy przygotowane przez cheerleaderki 40+. Panie zaprezentowały się w różnych układach i strojach, okraszając swoje pokazy sporą dawką humoru. „Bycza plaża” poprzedziła zawody żużlowej – mecz Unia Leszno kontra Get Well Toruń.

Anna Maćkowiak