Bycze Mikołajki w Galerii Leszno za nami (GALERIA)

Galerią Leszno zawładnęli w piątek żużlowcy . Jak co roku, właśnie w tym miejscu odbyły się Mikołajki z FOGO Unią Leszno. Kibice jak zwykle dopisali. Zawodnicy zresztą też, bo pojawił się niemal cały skład mistrzów Polski.

To był bardzo pracowity dzień dla żużlowców z Leszna. Rozpoczęli od wizyty w leszczyńskim szpitalu na oddziale dziecięcym. Potem brali udział w otwarciu kolejnego oddziału firmy VOLTA. W godzinach popołudniowych pojawili się na leszczyńskim Rynku przy choince.

Punktem kulminacyjnym tego pracowitego dnia były Bycze Mikołajki w Galerii Leszno. Oprócz trenerów: Piotra Barona i Michała Turyńskiego, który przygotowuje zawodników do sezonu, pojawili się zawodnicy: Emil Sajfutdinow, Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Bartosz Smektała, Dominik Kubera i jeszcze nie w pełni sił Piotr Pawlicki, który jest po zabiegu wyjęcia metalowych elementów z nogi.

– Czuję się już całkiem dobrze. Mam nadzieję już w styczniu dołączyć do zespołu i rozpocząć normalne przygotowania do nowego sezonu – przyznał ,,Piter”.
Kibice dobrze się bawili. To najpierw oni zadawali pytania kibicom. Potem role się odwróciły. Dobre odpowiedzi były nagradzane gadżetami FOGO Unii Leszno. (andre/fot.andre).