Byki były z wizytą w Wielichowie

Mistrz Polski – FOGO Unia Leszno ma swoich wiernych kibiców nie tylko w Lesznie i najbliższych okolicach. Sporo jest ich też w Wielichowie. To tam Byki gościły w trzecim i ostatnim spotkaniu z cyklu “Oko w oko z Mistrzami”

Wielichowo, obok Włoszakowic oraz Zbarzewa przedstawiło najciekawszy scenariusz spotkania z żużlowcami mistrzowskiej drużyny. Nagrodą było piątkowe spotkania.
Byki zostały przywitane po mistrzowsku. Było dużo zabawy, konkurencji sportowych, a leszczyński “Byczek” zaprzyjaźnił się przy okazji z wielichowską “Pieczarką”.
Tradycyjnie był też czas na wspólne zdjęcia, autografy, ale także rozmowy. Piątek był w ogóle bardzo pracowity dla żużlowców z Leszna, którzy wcześniej gościli w leszczyńskim Ratuszu. Tam odegrali czołowe role w 41 Plebiscycie Panoramy Leszczyńskiej na najpopularniejszych sportowców i trenerów minionego roku.

Dla niektórych pracowita będzie również sobota i przyszły tydzień. Już jutro, tj. 25 stycznia: Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Bartosz Smektała oraz Dominik Kubera wyjeżdżają na obóz kadry do Szklarskiej Poręby. (andre/fot.andre).