Byki chcą się zrehabilitować

Żużlowcy FOGO Unii Leszno przed tygodniem doznali pierwszej i dość zaskakującej porażki w sezonie, przegrywając w Tarnowie. Już w niedzielę będą mieć okazję do zrehabilitowania się w spotkaniu na Smoczyku z Get Well Toruń.

Torunianie ostatnio pewnie, bo za całą pulę pokonali częstochowskie Lwy. Ich jazda wyglądała dużo lepiej, co może nam zwiastować sporo emocji w Lesznie.

Na papierze ekipa menadżera Jacka Frątczaka wciąż wygląda bardzo solidnie i powinna się liczyć nawet w walce o medale, oczywiście jeśli awansuje do play-off. Problemem drużyny był jak do tej pory brak stabilizacji niemal u każdego z zawodników. Wygrana z Włókniarzem sprawiła, że w Grodzie Kopernika znów powrócił uśmiech na twarzach, choć z drugiej strony jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Stabilną formę prezentuje w tej chwili Jason Doyle. To jest pewnikiem, ale czy do Australijczyka dostosują się pozostali zawodnicy ,,Aniołów”? To jest pytanie zasadnicze.

W Lesznie pomimo porażki spokój. Zespół jest wciąż liderem PGE Ekstraligi, ale zaczyna czuć oddech Betard Sparty Wrocław. W meczu tym oba zespoły dokonały korekt w ustawieniach poszczególnych par. Jak te zmiany wpłyną na oba zespoły? Przekonamy się niebawem.

Awizowane składy

Get Well Toruń: 1. Jason Doyle, 2. Paweł Przedpełski, 3. Rune Holta, 4. Niels Kristian Iversen,
5. Chris Holder, 6. Daniel Kaczmarek, 7. Igor Kopeć-Sobczyński

FOGO Unia Leszno: 9. Jarosław Hampel, 10. Brady Kurtz, 11. Emil Sajfutdinow, 12. Janusz Kołodziej, 13. Piotr Pawlicki, 14. Dominik Kubera, 15. Bartosz Smektała

Niedzielny mecz na Smoczyku rozpocznie się o godzinie 19.00. Zapraszamy. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*