Casting na miss

W Heaven Leszno odbył się casting do konkursu Wielkopolska Miss 2017 i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017. Organizatorzy na zainteresowane dziewczyny czekali przez trzy godziny.
Pierwsze rozmowy z kandydatkami prowadziły laureatki tegorocznej edycji konkursu: Sonia Kłodnicka, Wielkopolska III Wicemiss Nastolatek oraz Aleksandra Szczęsna, Wielkopolska Miss Foto. (mach/fot. A. Machowska)

 

Dziewczyny prezentowały się w sukienkach wizytowych i w butach na szpilkach oraz w stroju kąpielowym. Ponadto musiały trochę o sobie opowiedzieć.
W sumie organizatorzy zaplanowali 6 castingów. Zaczęły się one właśnie w Lesznie. Poza tym odbędą się one także w Ostrowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Zielonej Górze oraz dwukrotnie w Poznaniu. Zainteresowanym przypominamy, że w konkursie udział wziąć mogą dziewczyny w wieku 15-27 lat. Nie muszą pochodzić z województwa wielkopolskiego. W przypadku awansu do finału uczestniczek będących z poza województw ościennych województwa wielkopolskiego organizatorzy będą zwracać koszty dojazdu.
Organizatorzy zapewniają, że na zwyciężczynię konkursu Wielkopolska Miss 2017 czekać będzie nowy samochód osobowy typu miejskiego, natomiast laureatka w konkursie Wielkopolska Miss Nastolatek odjedzie nowym skuterem miejskim.
Uruchomione będzie również głosowanie SMS, w którym na laureatki będą czekać dwie inne atrakcyjne nagrody. Zwyciężczyni głosowania wyjedzie w 2018 roku do Hollywood na jubileuszową 90. Galę rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych Oscary 2018. Natomiast za drugie miejsce organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci wyjazdu na inną prestiżową galę filmową na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*