Chcieli wycięcia drzew, aby pozbyć się ptactwa

Ptaki upodobały sobie drzewa przy ulicy Wojska Polskiego Fot. mach

Mieszkańcy bloków przy ulicach: Wojska Polskiego, Bohaterów Westerplatte, Jagiellońskiej i Najdy otrzymali do wypełnienia ankietę w sprawie wycięcia starych drzew w tym rejonie, na których nadmiernie gromadzi się ptactwo. Pismo sygnowane było przez Leszczyńską Spółdzielnię Mieszkaniową.

Zwróciliśmy się do mieszkańców z pytaniem, czy uważają, że wycięcie starych drzew i nasadzenie nowych, ozdobnych rozwiąże ten problem – przyznaje Tadeusz Grys, kierownik administracji osiedla.

Władze spółdzielni zareagowały w ten sposób na wyraźną prośbę części mieszkańców. Dla niektórych bowiem nadmierna liczba ptactwa, a właściwie ich odchodów, zanieczyszczających chodniki i parkujące przy nich auta, jest bardzo dokuczliwa.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 37 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

AUTOR ARTYKUŁU: mach

18 KOMENTARZE

  1. Parkingi im potrzebne. .
    Wystarczyloby sokolnika wynajac I by przestraszyl ptaki. ..A nie drzewa pod wycinke. ..wiecej samochodow gratow I parkingi dla wszystkich a dzieci wszystkie sie z astma rodza. .Ludzie bez rozumu. .
    Kiedys byla komuna I tak zle, a ludzie nie breczeli tyle co teraz …

  2. Dziala bo pracuje w tej branzy I zajmujemy sie takimi problemami. ..tylko jak nagminnie wycina sie dzewa to normalne ze sie tlok robi. ..sa tez inne przyczyny ,lecz tak jak jest to latwo ostatnimi czasy wycinac drzewa ktore rosna paredziesiat lat,to sie nie miesci w glowie. ..

  3. Dziala bo pracuje w tej branzy I zajmujemy sie takimi problemami. ..tylko jak nagminnie wycina sie dzewa to normalne ze sie tlok robi. ..sa tez inne przyczyny ,lecz tak jak jest to latwo ostatnimi czasy wycinac drzewa ktore rosna paredziesiat lat,to sie nie miesci w glowie. ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*