Jedno z najciekawszych spotkań 7 kolejki piłkarskiej IV ligi tym razem odbędzie się w Lesznie, gdzie Polonia podejmować będzie Obrę. W derbach każdy wynik jest możliwy.

Polonia świetnie rozpoczęła sezon, ale ostatnio została zatrzymana w inny derbowym starciu. Przegrała minimalnie w Rawiczu z Rawią 1:0.

Obra z kolei nieciekawie rozpoczęła ten sezon, ale ostatnio z kolei się przełamała, wygrywając z rewelacją obecnych rozgrywek – Polonią Kępno 4:2. Ostatni tydzień w lepszych humorach kończyli więc podopieczni trenera Krzysztofa Knychały. Czy Obra potwierdzi w Lesznie, że najgorsze już za drużyną? A może Polonia udowodni, że porażka w Rawiczu to tylko wypadek przy pracy? Jedno jest pewne. Derby zapowiadają się bardzo ciekawie, a rozpoczną się na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie w sobotę o 16.00.

O tej samej porze w Ostrowie Wielkopolskim z Ostrovią zagra Kania. Ostrovia to już nie ten sam zespół co w ubiegłym sezonie. Kania powinna powalczyć. Czy sprawi niespodziankę i zdobędzie punkty?

Także na 16.00 wyznaczono początek meczu w Nowych Skalmierzycach, gdzie zagra wspomniana już Rawia. Faworytem będą gospodarze, ale jedenastka Jerzego Radojewskiego nie stoi wcale na straconej pozycji.

Na odbudowę liczą w Piaskach. Tam Korona, również o 16.00 w sobotę zagra z Victorią Ostrzeszów. Rywal to bardzo niewygodny i o punkty beniaminkowi nie będzie lekko.

Najpóźniej spośród naszych zespołów na murawę wybiegnie zespół PKS Racot. O 17.00 Racocianie podejmować będą LKS Gołuchów, który spisuje się w rozgrywkach jak na beniaminka co najmniej dobrze. W Gołuchowie mocno liczą na punkty, ale i nasz zespół myśli o tym samym. Podstawa to bowiem wygrywać na własnym boisku. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*