Piekielna przeprawa czeka w niedzielne popołudnie futsalową drużynę z Leszna. Piekielna, bo do Trapezu zawita diabelska drużyna – spadkowicz z ekstraklasy i lider I ligi – Red Devils Chojnice.

Przelewek nie będzie. Cel rywala na ten sezon jest jasny, co zresztą pokazują wyniki tej drużyny i fotel przodownika I ligi. Red Devils chce po roku banicji powrócić do grona najlepszych zespołów w Polsce. Póki co idzie wszystko z planem.

Czy ten plan jest w stanie zaburzyć GI Malepszy Futsal Leszno? Pewnie tak, ale zespół musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

  • Przede wszystkim musimy być skuteczniejsi, niż w przegranym ostatnio spotkaniu z Lęborkiem. Poza tym tych sytuacji z takim przeciwnikiem może nie być zbyt wiele – przyznaje Dariusz Pieczyński, grający trener GI Malepszy Futsal Leszno.

Skuteczność, ambicja, wola walki, ale także uważna gra w defensywie. To wszystko musi zafunkcjonować w niedzielę, by zespół z Leszna mógł liczyć na cokolwiek w starciu z tak renomowanym zespołem. Wierzymy, że tak będzie, a kibice będą świadkami emocjonującego spotkania. Początek rywalizacji w Trapezie o godzinie 15.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*