Czy Jamalex Polonia powstrzyma Czarnych?

Wygrali sześć kolejnych spotkań i w sobotę staną na przeciw Jamalex Polonii Leszno. W hali Gryfia w Słupsku leszczynianom trudno będzie złamać opór Czarnych, ale wiara niejednokrotnie czyni cuda.

Odkąd zespół jako pierwszy trener przejął Mantas Cesnauskis odtąd Czarni wygrywają mecz za meczem. Seria sześciu zwycięstw z rzędu budzi szacunek. Słupszczanie może nie wygrywają okazale, ale nawet jak mecz jest wyrównany, to zachowują spokój do ostatniej syreny.

Czarni to przede wszystkim Adrian Kordalski, Damian Cechniak, Szymon Rduch i Patryk Pełka. To na tej czwórce opiera się w głównej mierze gra najbliższego rywala, który chce podtrzymać zwycięską passę niesiony dopingiem swojej publiczności.

Czarni doskonale zdają sobie sprawę, że gościom z Wielkopolski na wyjazdach wiedzie się przeciętnie, o czym świadczy bilans (4-6).

Z drugiej strony zespół Łukasza Grudniewskiego ma kilku strzelców, którzy są w stanie ,,odpalić” i złamać każdego rywala w I lidze. Czy tak się stanie w sobotnim spotkaniu? Będziemy trzymać kciuki. Początek meczu o godzinie 18.00. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*