Dawid Kwiatkowski zawitał do Leszna

Dawid Kwiatkowski z swoim psem Weedy Fot. nat

Z DAWIDEM KWIATKOWSKIM, BOŻYSZCZEM NASTOLATEK NAZYWANYM POLSKIM JUSTINEM BIEBEREM O KARIERZE I PLANACH ROZMAWIA NATALIA KURPISZ

Z Dawidem Kwiatkowskim udało mi się porozmawiać po koncercie, który odbył się 18 maja z okazji Dni Leszna. Dawid przyznał, że w Lesznie nie jest po raz pierwszy i zna te okolice, ponieważ ma tutaj rodzinę.

Prowadzisz obozy muzyczne dla fanów w Hiszpanii, Grecji i Chorwacji. Jak można się na nie dostać?
Obowiązują internetowe zapisy pół roku wcześniej. Skupiamy się wyłącznie na warsztatach muzycznych, aktorskich i tanecznych. Uczestnicy nie mają czasu na odpoczynek, ponieważ głównym celem jest nauka i edukacja. Są to obozy płatne trwające tydzień za granicą lub dwa tygodnie w Polsce.

W marcu po raz czwarty z rzędu odebrałeś statuetkę Nickelodeon Kids Choice Awards „Ulubiona polska gwiazda” na gali w Los Angeles. Jak czujesz się z tym zaszczytnym uznaniem?
Jest to ważne wyróżnienie. Gala odbywa się w Los Angeles i jest naprawdę dobrze zrobiona. Bierze w niej udział mnóstwo wielkich gwiazd, które podziwiam na scenie. Odbierając statuetkę jestem równy z nimi, bo oni też je odbierają, więc jest to niesamowite uczucie. Zwłaszcza czwarty raz z rzędu. Najbardziej niezwykłe jest to, że dostaje się do ręki bilety i załoga MTV mówi ci, że lecisz do los Angeles. Potem odbierasz nagrodę, przyjeżdżasz z tym pomarańczowym blimpem i kładziesz go po raz czwarty na swojej półce. Nie jestem za tym, aby w domu robić sobie ołtarzyki, jednak gdzieś to trzeba postawić. Czuję się z tym wspaniale i doceniam wyróżnienie, ale wszystko osiągnąłem dzięki swym fanom, bo to ich głosy się tam liczyły.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Aby wykupić dostęp do pełnej treści artykuły należy wybrać opcję WYKUP. Jeśli posiadasz już kod dostępu, wybierz opcję ZALOGUJ. Więcej informacji w regulaminie.
Zaloguj się lub Wykup
Sprawdź Wykup
Anuluj

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY.

Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM.

Wykup dostęp poprzez szybkie płatności DOTPAY (koszt 1,10 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Kup kod
Odblokuj dostęp
Wykup dostęp poprzez SMS PREMIUM (koszt 1,23 zł brutto). Wyślij SMS o treści AP.OTO1 na numer 71068. Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Odblokuj dostęp". Więcej informacji w regulaminie.
Odblokuj dostęp
Anuluj

Cały artykuł jest również dostępny w 21 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku. Zapraszamy do zakupu e-wydania:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*