Decydujące starcie Tęczy w Głuchołazach, czyli wóz, albo przewóz

1-1, taki jest stan rywalizacji koszykarek Tęczy Leszno z Chrobrym Basket Głuchołazy w I rundzie play-off I ligi. W środę w Głuchołazach odbędzie się trzeci, decydujący o losie tych dwóch zespołów mecz.

Przypomnijmy, że pierwszy w Głuchołazach zakończył się zwycięstwem gospodyń, ale po dogrywce. W drugim spotkaniu, w leszczyńskim Trapezie, w minioną niedzielę Tęcza wzięła rewanż, triumfując 61:54.

W środę rywalizacja powraca na Opolszczyznę. Miejscowe będą miały atut własnego parkietu, ale ,,Tęczowe” nie mają nic do stracenia.

– Nie uważam, byśmy byli w tej parze słabsi. Wręcz uważam, że z tej dwójki jesteśmy zespołem lepszym. Mam nadzieję, że wzmocni nas Julia Tyszkiewicz, ale o tym, czy zwolni ją jej macierzysty klub, czyli CCC Polkowice dowiem się w ostatnich godzinach – przyznał Jędrzej Jankowiak, trener Tęczy Leszno.

Czy z Tyszkiewicz, czy bez nasze panie obiecują walkę o zwycięstwo, bo tak jak Chrobry Basket nie chcą zakończyć rywalizacji na I rundzie. Początek trzeciego spotkania tej pary w środę o godzinie 18.30. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*