Disco polo w X-Demonie

Fot. nat

Po dziesięciu latach funkcjonowania klubu muzycznego X-Demon nastąpi jego przekształcenie w klub Fresh. Zabrzmi w nim muzyka disco polo, która będzie znakiem charakterystycznym tego klubu.

Większość udziałów klubu X-Demon zostało sprzedanych. Klub zmieni nazwę oraz klimat muzyczny na disco polo, za sprawą nowego inwestora. Klub Fresh co tydzień organizować będzie koncerty, a raz w miesiącu wraz z Polo TV, Galę Disco Polo – mówi Kinga Kędzia, managerka klubu X-Demon.

Jest to dobra wiadomość dla osób, które miały dość cotygodniowych imprez, awantur czy bijatyk imprezowiczów, którzy tłumnie zjawiali się w okolicach klubu. Czy nowa specyfika klubu i klimat muzyki, która niebawem zakróluje na Prochowni zmieni tę sytuację i poprawi bezpieczeństwo oraz komfort osób mieszkających w sąsiedztwie? NAT

Cały artykuł dostępny jest w 2 numerze Panoramy Leszczyńskiej z 2018 roku.

Zaprasza my do zakupu e-wydania:

66 KOMENTARZE

  1. I jedno i drugie to dno. X demon był ok na Gronowie lata temu. X demon na Prochowni początkowo też był super. Nawet ochrona. Niestety te czasy już za Nami. Kasa rządzi światem i ludźmi. Jeden pójdzie do nowego “klubu” ,drugi nie. Przymusu nie ma 🙂

  2. Kilka lat temu w Manieczkach Ekwador też przekształcono na klub NEXT i za długo się nie utrzymał. Podobnie może być w tym przypadku. Oby Heaven nie zamknęli, bo już nie będzie w weekend gdzie jechać. Pozostanie chyba jedynie Poznań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*