Dostał się do finału talent show

Roman „Reed” Jarząbek (z prawej) dostał się do finału programu „Śpiewajmy razem”. Fot. ŚPIEWAJMY RAZEM. ALL TOGETHER NOW

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to format, jakiego jeszcze nie było. Uczestników ocenia aż stu jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów i osobowości z wyjątkową charyzmą. W ostatnim odcinku wziął udział Roman „Reed” Jarząbek.

To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym występuje plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne. Kapitanem jury jest Beata Kozidrak z zespołu Bajm.

Cel programu Należy wykonać utwór w taki sposób, aby porwać do wspólnego śpiewania i zabawy, jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie jest to łatwe, gdyż uczestników oceniają osoby, których życie na co dzień związane jest z muzyką. Skąd właściwie pomysł, aby wziąć udział w tego typie programie?

Zacznijmy od początku… – Od niepamiętnych czasów chciałem sprawdzić, co takiego jest w programach typu talent show. Bardzo odpowiada mi formuła, gdzie trzeba zaprezentować utwór, a następnie jest się ocenianym tu i teraz przez jurorów, którzy nie znają wykonawcy, ani też jaką piosenkę będzie wykonywał. Poza tym na wyniki wykonawcy nie mają wpływu widzowie przed telewizorami poprzez np. głosowanie sms czy podobne – tłumaczy Roman „Reed” Jarząbek.

Co zaśpiewał? Wokalista zaśpiewał m.in. utwór pt. „Gdy nie ma dzieci” Kultu. Na co dzień śpiewa, a właściwie tworzy muzykę – pisze i gra na gitarach.

Przez kilka lat grałe na gitarach w zespołach: Andrzeja Krzywego (DeMono), Rudiego Schubertha, Joanny Liszowskiej czy Roberta Rozmusa. Najważniejszym wydarzeniem muzycznym jest dla niego wydanie autorskiego albumu pt. „Roman Reed”.

W planach mam nagranie i wydanie albumu poznańskiego zespołu Rock Imagination, z którym gram i dla którego komponuje, a w przyszłym roku wydanie swojego drugiego albumu – dodaje muzyk.

Leszczyniaka można posłuchać w sieci na kanale na You Tube. Wykonanym utworem zapewnił sobie miejsce w finale programu, który odbędzie się w połowie kwietnia.

Natalia Kurpisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*