Drugie miejsce drużyny U-14

W Łęczycy rozegrano eliminacyjny turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-14. W imprezie z dobrym skutkiem zagrał KS Futsal Leszno, reprezentowany na mocy porozumienia przez Polonię 1912 Leszno rocznik 2002. Leszczynianie zajęli drugie miejsce.

Nasz zespół trafił do bardzo trudnej grupy, ale spisał się bardzo dobrze. W pierwszym meczu KS Futsal Leszno pokonał MOKS Białystok 3:0. W drugim pojedynku uległ gospodarzom Junior Hurtap Łęczyca 5:0, ale w dwóch kolejnych powrócił na zwycięską ścieżkę, gromiąc Malwee ŁAF 2003 Łódź 12:0 oraz pokonując rzutem na taśmę Drukarza Warszawa 2:1, dzięki wykorzystanemu na 13 sekund przed końcem meczu rzutowi karnemu, wykonanemu bezbłędnie przez Kubę Harendarza.

Bezpośrednio do finału awansował zespół gospodarzy Junior Hurtap Łęczyca, natomiast KS Futsal Leszno i Drukarz Warszawa zagra w turnieju barażowym, który odbędzie się na początku stycznia. Finały w kategorii U-14 zaplanowano na 29-30.01. w Kaliszu.
Leszczyński zespół który poprowadzili w roli trenera: Robert Stańczyk, a opiekunem grupy był Krzysztof Kaczmarzyk wystąpił w składzie: Piotr Damrych, Jakub Harendarz, Tymoteusz Jąder, Mikołaj Juśkowiak, Kamil Kaźmierczak, Nataniel Kozibura, Bartłomiej Kryś, Filip Morawiak, Filip Niemyt, Miłosz Nowak, Szymon Olejniczak, Patryk Stachowiak, Wojciech Terebecki oraz Oskar Wulke. (andre/fot.ksfutsalleszno).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*