Dwie niepokonane w tym roku drużyny zagrają w Trapezie

To będzie bez wątpienia numer jeden, jeśli chodzi o pojedynki 24 serii spotkań I ligi koszykarzy. W Trapezie w niedzielę zmierzą się dwie niepokonane w tym roku drużyny. Jamalex Polonia podejmować będzie GKS Tychy.

Tyszanie są na fali. Wygrali 6 kolejnych spotkań i zaczynają rozdawać karty w rundzie rewanżowej. Początek tego zespołu był dość niemrawy, ale ostatnie wyniki ekipy ze Śląska pokazują, że forma zwyżkuje. Czy jest się kogo obawiać? Odpowiedź brzmi – zdecydowanie tak!

GKS ma w swoim składzie strzelby. Można tu wymienić kilka nazwisk, a te najważniejsze w teamie prowadzonym przez Tomasza Jagiełkę to: Filip Małgorzaciak, Damian Szymczak, Michał Jankowski, Dawid Słupiński, Marcin Kowalewski i Norbert Kulon.

W I rundzie leszczynianie nie mieli kłopotów ze zwycięstwem na Śląsku. Wygrali bardzo przekonująco 108:85, a zespół do wygranej poprowadził Kamil Chanas, zdobywając 30 punktów.

Lidera zespołu z Leszna próżno było ostatnio szukać w statystykach, bo leczył uraz. Podobnie zresztą jak Maciej Rostalski. Kibice cały czas czekają na powrót obu do gry. Jest cień szansy, że wspomniana dwójka wspomoże kolegów w niedzielnym spotkaniu, które zapowiada się niezwykle interesująco. Początek starcia obu drużyn w Trapezie o godzinie 19.30. Zapraszamy. (andre/fot.archiwum).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*