Dyrektor szpitala złożył wypowiedzenie

fot. powiatkoscian.pl

Piotr Lehmann po blisko 12 latach pracy na stanowisku dyrektora SP ZOZ w Kościanie złożył wypowiedzenie. Swoje stanowisko będzie piastował jedynie do końca marca br. Potem Starostwo Powiatowe w Kościanie rozpisze konkurs na nowego szefa lecznicy.

To było duże doświadczenie, uczące pokory. Było wiele trudnych sytuacji, ale z dumą przyznaję, że szpital jest w dobrej kondycji – mówił na konferencji prasowej tłumacząc motywy swojej decyzji P. Lehmann. – Miałem misję i wyzwanie do spełnienia, a trudne wyzwania mnie inspirowały, ale czuję niedosyt jako lekarz.

Piotr Lehmann, który jest kardiologiem, zapowiedział również, że z kościańskim szpitalem nie chciałby się zupełnie żegnać i stanie do konkursu na kierownika poradni kardiologicznej.

Starosta kościański Bernard Turski podziękował dyrektorowi Lehmannowi za pracę na rzecz placówki. Podkreślił, że dzięki jego staraniom oraz pozostałych pracowników szpital z roku na rok uzyskiwał coraz wyższy standard i stał się miejscem, które przynosi chlubę. W ciągu ostatnich 12 lat w placówka na inwestycje wydała aż na 25 mln zł. mach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*